Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:) 21:49, 31 sie 2012


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Do góry
Joku napisał(a)


Przypadkiem znalazłam to foto u Joli i wrzucam na przyszłość, żeby pokazać ten lilak krałowy 'Palibin' - jak widać lubi się z innymi roślinkami i nie jest żarłoczny Ja go polecam w ciemno, bo fajnie się sprawdza.

Trzymam kciuki za wrzosowisko.
Mój 4 arowy azyl... 21:47, 31 sie 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry
Za kolejną setunię z nami pozdrawiam
Ogrodnik mimo woli 21:47, 31 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
I na dobranoc mój przychówek z kałuży..... widać jakie już urosły........ urodzone maleństwa w mojej kałuży..... może ktoś wie co to za gatunek rybek (te małe ciemne)

Zimozielony ogród przy białym domu 21:47, 31 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Kora brzozy "Fascination" jest zupełnie taka jak nazwa. Pan Szmit miał rację, to najpiękniejsza brzoza







Ogrodnik mimo woli 21:45, 31 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)
Nie widzę dwóch środkowych zdjęć Nie weszły? O, już są!
Astry masz do nieba! A i lilie jeszcze Ci kwitną!!!

Kwitną mi tylko te białe i jeszcze jedne rózwe.. i pożegnanie z liliami..... trzeba znów czekać...
No to dla Basi koloejna porcja mowy ogrodowiskowej... a forum coś sie dziś zacina...


Zimozielony ogród przy białym domu 21:45, 31 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
A tu zielone liście ambrowca




Zimozielony ogród przy białym domu 21:45, 31 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Ambrowiec (Liquidambar styraciflua)






Niesamowity!!!
Zimozielony ogród przy białym domu 21:43, 31 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Ambrowiec (Liquidambar styraciflua)





Ogródek Hanusi po zimie 21:43, 31 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Karolinko,U Was musowo musi popadać,Bożenka Rh przesadzała!
Tess ,Tobie słoneczko niech świeci!Cały weekend!

Przepiękne zdjęcie Haniu. Na słoneczko w Gdańsku nie mam szans w weekend , a bardzo bym chciała ... Chociaż deszcz jest taki ważny dla naszych ogródków ...
Pozdrawiam bardzo serdecznie M
Ogrodnik mimo woli 21:42, 31 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
To jak w między czasie odwiedził mnie Sebek i Agnieszka... to zakatuję was fotami.... bo niesprawiedliwe, że dla jednych pismo jest, a dla drugich nie ma

Minaturowy miskant



Powtórne kwqitnienie ostrózek




Trawki kosmatki


I rybki co głosu nie mają,,, a wody im dalej nie podpięliśmy






Ogrodnik mimo woli 21:39, 31 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kondzio, Marzenka.. zachęcona i rozbestwiona zaglądajacymi wiernymi oglądaczami..... wrzucę kilka innych
czyli pismo obrazkowe..temat dowolny, ale na temat



Kubusiowo 21:35, 31 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
kaisog1 napisał(a)
Wstawiłam na FB ale jako, że nie mam Was wszystkich to wstawię i tu

Zmienność rabaty


Super!
Mój 4 arowy azyl... 21:35, 31 sie 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Aniu an-tre, Aniu Monte, Gosiu, Sebku dziękuję.
W zasadzie nie ma czego gratulować, bo 'dorobek' marny
A to różyczka dla Was

Ogródkowy chaos u monitki 21:34, 31 sie 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Do góry


Ogrodnik mimo woli 21:32, 31 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Czerwone

Czerwone pełne



Czerwony pączkowy



Czerwony wysoki
Ogródkowy chaos u monitki 21:31, 31 sie 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Do góry
Udało mi sie kupić trawkę i berberysa no i praktycznie moja praca nad narożną rabatą dobiega końca. Brakuje jeszcze żywopłocika z bukszpanu ale na dniach go zamówię, dosadzę, wysypię korą i będzie skończone. Nie wiem jak Wam ale mi się bardzo podoba, chodze i patrzę, podziwiam i jestem przeszczęśliwa że tu trafiłam bo sama nigdy bym tego nie wymyśliła







Ogrodnik mimo woli 21:30, 31 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Różowe....

Blady róż wysokie



Rózwe.. kolor kiepski, ale kolor lisci cudowny.....a zimą piękny rubinowo-butelkowy


Rózowy pełny

Zimozielony ogród przy białym domu 21:30, 31 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Gardenarium napisał(a)
"Skarpety" z trawek i host



Danusiu, jak możesz??? Jak żyć powtarzam, jak doczekać do poniedziałku???
I poproszę o ściągę z trawek i host. Carex morrowi po prawej, ale który dokładnie?? A po lewej??
Plizzzzz
Ogrodnik mimo woli 21:28, 31 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
teraz kilka z odmian..... dużo wrzosów przesadzaąłm i są niefotogeniczne.. i w doatku pomieszałąm odmiany i jest misz masz.. wiec nie focone...
Białe wysokie z zółtawymi listkami


Te najładniejsze



Srebrne



Białe wysokie zielone





Zimozielony ogród przy białym domu 21:26, 31 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies