Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)
21:49, 31 sie 2012
Przypadkiem znalazłam to foto u Joli i wrzucam na przyszłość, żeby pokazać ten lilak krałowy 'Palibin' - jak widać lubi się z innymi roślinkami i nie jest żarłoczny
Trzymam kciuki za wrzosowisko.