Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kondziowy Ogród :) 22:28, 20 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Tu posadzone nowe rosliny i zrobione wszystki kanciki
Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 22:27, 20 sie 2012


Dołączył: 11 kwi 2011
Posty: 248
Do góry
anula_wn napisał(a)

i Haika, moje ulubione, romantyczne, tajemnicze zdjęcie zamyślona, zadumana.....



.....może ze stawu wyskoczy ropuch i ja go cmoknę i to będzie książę......
Tak to było???? czy coś pokręcilam????
Kubusiowo 22:26, 20 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Joanka napisał(a)
Oddaj te drobne, jeszcze coś dokupię


A teraz daj mi wypić winka, aby roslinki dobrze rosły
Rajski ogród Ani 22:26, 20 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Mieczyk


Z groszków wieloletnich zakwitł tylko biały...
Rajski ogród Ani 22:24, 20 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
kilka Astrów też pokazuje swoje piórka






Ogród na Cedrowej 22:23, 20 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Drzewa iglaste można przesadzić nawet jako solitery w trawniku. Muszą mieć luźno, bo to duże drzewa.

A tutaj w narożniku zrób zakątek brzozowy jak w ogrodzie z lustrem. Wykop maliny.




Danusiu w tle za brzozami są cisy, czy je też posadzić??? Bo chciałabym się zasłonić od sąsiadów, na razie na tyłach koło malin mam choinę kanadyjską , a może w rogu przesadzić daglezję i ją przycinać ??? A może zrobić tam lustro ??? Oczywiście w przyszłości
Rajski ogród Ani 22:22, 20 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Jeszcze kwitną floksy...





Ogród w Alei Lipowej... 22:22, 20 sie 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
I zmiana w doniczkach. Te małe brązowe żurawki to samosiejki, ktore wsadzilam do doniczek i podhodowałam





Rajski ogród Ani 22:21, 20 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Coś tam jeszcze na różance zółci się....


i niby czerwieni


Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 22:19, 20 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry

To co lubię najbardziej! Poranek na tarasie
Ogród w Alei Lipowej... 22:19, 20 sie 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry





Ogród... reni 22:17, 20 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Do góry
Kondziowy Ogród :) 22:17, 20 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Tu myslałem posadzic trzmieliny płozace pod cisami
Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 22:17, 20 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
Ogród z perpspektywy kocyka
Ogród w Alei Lipowej... 22:15, 20 sie 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry





ciechan miodowy


Kondziowy Ogród :) 22:14, 20 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
robiony gril
Kondziowy Ogród :) 22:12, 20 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Z ta stronom mam problem
Ogród w Alei Lipowej... 22:12, 20 sie 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
Mam trochę świeżych zdjęć z bukietem mieczyków w roli głównej i nie tylko...









Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012 22:12, 20 sie 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
To ja jeszcze dorzucę kilka fotek.
Staw, chyba najczęściej fotografowana część ogrodu. Naprawdę malowniczy.


Wiedziałam, że motyle siadają na kwiatach, ale ten siedział na korze drzewa.

Rozchodniki i reszta.

Duża strukturalna roślina, niestety nie wiem jaka.

















Przycinanie - kanty, brzegi trawnika, oddzielanie od rabaty 22:12, 20 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Celina napisał(a)

Rowek robiony przez angielskiego ogrodnika, wygrzebuje ziemię rękami. Po narzędziu.



Danusiu nie czaję chodzi o to ,że przyciętą trawę usuwa ręcznie z rabaty ? i nie zostawia jej ?
Dopytuję, bo chcę docinanie kancików opanować na tip -top


Gładzi, pogłębia i wybiera pogubioną trawkę. Ja też paluchami pogłębiam i głaszczę kanciki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies