Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Babci Jasi 14:12, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Ogród Babci Jasi 14:09, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry







Ogród Babci Jasi 14:05, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Ogród na Cedrowej 14:02, 15 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2012
Posty: 88
Do góry
Agnieszko skrzyneczek nie potrzebuję. A o kubki nawet nie śmiałam prosić
A Ty w Łodzi byłaś? na zakupach?
Ja chętnie wybrałabym się na jakiś pchli targ, np. do Słomczyna. W tamtym roku kupiłam tam fajne rzeczy za grosze.
Te gliniaczki i kaczorki np. :


Aga wykasuję, jak zerkniesz
Ogród Babci Jasi 14:02, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Rajski ogród Ani 14:02, 15 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
an_tre napisał(a)
Ganeczek od strony wejścia



Aniu ! Cudny! Po po prostu rajski i taka bujna roślinność
Ogród Babci Jasi 13:59, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Ogród Babci Jasi 13:58, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Grusza wierzbolistna



Begonia i eonium drzewiaste



Ogród Babci Jasi 13:56, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ślimaczki





Jasnota

Ogród Babci Jasi 13:53, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Po prostu ogród... 13:53, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
sylllwia napisał(a)
Dopiero dzisiaj, pierwszy raz od powrotu z ulopu, porobiłam parę fotek w ogródku - zapraszam do środka





Ciężko nie skorzystać z zaproszenia jak się widzi taką furtkę i ścieżkę za furtką. Bardzo gustownie.
Fiołki afrykańskie - Saintpaulia 13:53, 15 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry









Fiołki afrykańskie - Saintpaulia 13:52, 15 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry









Ogród Babci Jasi 13:52, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Nad wodą, Babcia ma w stawie rybki otrzymane od sąsiadki







Ogród Babci Jasi 13:50, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Ogród Babci Jasi 13:47, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry









Ogród Babci Jasi 13:46, 15 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Na froncie








Śliczne zdjęcie z dzbanem bajeczka
W miniformacie 13:43, 15 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
Bea napisał(a)



Ta jeżóweczka też prześliczna
Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 13:43, 15 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry








Ogród Babci Jasi 13:40, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies