W miniformacie
13:43, 15 sie 2012
Ta jeżóweczka też prześliczna
Eeciu,
dawno mnie nie było, a tu aż roi się od spotkańbaardzo się cieszę ! a ogród bujnie rośnie, wszystko takie zadbane ! pięknie
pozdrawiam
Tu już w sobotę zaczęłam powiększać rabatę po przeczytaniu forum
![]()
Muszę kupić sobie nóż/szpadel do darni bo narazie robiłam zwykłym szpadlem