Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Babci Jasi 13:52, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Nad wodą, Babcia ma w stawie rybki otrzymane od sąsiadki







Ogród Babci Jasi 13:50, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Ogród Babci Jasi 13:47, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry









Ogród Babci Jasi 13:46, 15 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Na froncie








Śliczne zdjęcie z dzbanem bajeczka
W miniformacie 13:43, 15 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
Bea napisał(a)



Ta jeżóweczka też prześliczna
Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 13:43, 15 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry








Ogród Babci Jasi 13:40, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Ogród Babci Jasi 13:38, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Na froncie







Ogród Babci Jasi 13:37, 15 sie 2012

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Do góry
Gardenarium napisał(a)


och!
Ogród... reni 13:37, 15 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
kasik778 napisał(a)


Piękna hortensja, moja ma dwa kwiaty
Ale jeśli twoja ma tylko dwa lata, to może moja na drugi rok też będzie taka śliczna?

Ja też na to liczę , bo moja ma jeden kwiat i mam ją od czerwca tego roku
Ogród Babci Jasi 13:36, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Odbija przemarznięta trzmielina na pniu



Żurawki pod trzmieliną





Berberys
Ogród Babci Jasi 13:33, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Kwitną samodzielne sadzonkowane i odmładzane pelargonie





Plus Plectranthus



Plus Lobelia



Ogród Babci Jasi 13:32, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
cd. jeżówek, Babcia ma tylko białe







Rajski ogród Ani 13:30, 15 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
W wiszących doniczkach są begonie zwisające, które mam tak długo jak pracuję, tzn. grubo ponad 30 lat, odmładzam je co roku, mogą rosnąć w mieszkaniu i na dworze. w słońcu liście wybarwiają się na czerwono i są mniejsze, a w cieniu i mieszkaniu są zielone, i soczyste. Bardzo łatwe w uprawie i przechowaniu



Ogród Babci Jasi 13:29, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Trzmielina japońska na pniu





Wielkie koło młyńskie nieco zachwaszczone

Ogród Babci Jasi 13:28, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Lythrum salicaria



Echinacea



Babcia Jasia wśród kwiatów

Ogród Babci Jasi 13:27, 15 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Aktualnie u Babci Jasi

Róża Chopin wtula się w tuję








Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 13:25, 15 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Mój kwitnący parapet w pracy









Rajski ogród Ani 13:25, 15 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Joasiu jedną część karpy sadźca posadziłam koło ganeczku, ale jak wyczytałam, że rośnie b. duży to będę musiała mu znaleźć inne miejsce



Lecę w kulki... 13:24, 15 sie 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Do góry
Ogród Ani jest urządzony z klasą i smakiem, rzeczywiście nie chce się z niego wychodzić.
Ma w sobie jakiś magnes. Przy wieczornym oświetleniu wygląda wprost bajkowo
(Ania apeluję o jakieś twoje fotki z nocnym oświetleniem, bo moje kiepsko odzwierciedlają ten klimat)



Bardzo podobały mi się kamyczki poukładane bardzo naturalnie w różnych miejscach



No i plaża z leżaczkami



Kałuża



Limki z wrzosami






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies