Rajski ogród Ani
22:21, 12 sie 2012
Gosiu tylko zabrakło miejsca na stolik i ławeczkę
ale pomyślimy... mam krzesło podobne do Sebkowego, może się nada chociaż jako dekoracja, ale leżaczek to się wpasuje 
tylko jeszcze trawniczek i żywić trochę żurawkami, jak myślisz?