Wczoraj było strasznie cieplutko i przyjemnie.......... Szaleństwo na świeżym powietrzu zero prac ogrodowych.......... Jednak dostrzegłam coś wspaniałego wiem...wiele osób walczy z mchem mi osobiście bardzo, ale to bardzo się on podoba( nie na trawniku oczywiście) U mnie pojawił się na bruku, w miejscu gdzie jest kran, przesadzam roślinki....ogólnie dużo wody i wiele rzeczy się na tam dzieje........... Strasznie bym chciała żeby tamte miejsce zarósł całę Mam nadzieję że się rozrośnie Tylko nie myślcie, że jestem szalona Czyż nie wygląda uroczo............
Hakonechloa macra "Aureola"