U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)
14:16, 28 lip 2012
Sebastianie
Chyba teraz już nie wybada Sebciu a może Seba?
Troszkę spóźnione bo dawno nie zaglądałam do Ciebie ale już nadrobiłam zaległości nawet z czytaniem
życzenia urodzinkowe. Spełnienia najskrytszych marzeń tych ogrodowych i tych życiowych...
Wielka buźka a przy okazji gratulacje z okazji 300
Wielka buźka a przy okazji gratulacje z okazji 300