Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 17:10, 17 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry



Wizytówka - Małymi krokami - ogród Wioli 17:08, 17 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Pora na moją wizytówkę...
Przedstawiam w skrócie mój ogród, który jest moją nieskończoną pasją....

A tutaj plan ogrodu 2024r.



Wiosna 2020









Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 17:06, 17 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Tu chyba sosnówka i czarnogłówka



A kuku
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 16:58, 17 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry



Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 16:53, 17 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry


Te w kolejce do karmnika

Dębowe zakątki 16:52, 17 sty 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Ładne zdjęcia sikorek, mój aparat aż tak nie przybliża. Jakim Ty robisz zdjęcia i jak daleko masz ptaszki na słonince?

Dziękuję Dorotko.
Te zdjęcia sikorek robiłam innym obiektywem. Takim makro.
I robiłam te zdjęcia z okna z kuchni.
Może odległość jest z 6 czy 7 m.



Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 16:50, 17 sty 2021


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
i w domu
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 16:49, 17 sty 2021


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 16:48, 17 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry



Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 16:48, 17 sty 2021


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 16:47, 17 sty 2021


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 16:46, 17 sty 2021


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
Przygotowałam jak zwykle naprędce i w ostatniej chwili jakieś dekoracje świąteczne na zewnątrz i w domu


Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 16:44, 17 sty 2021


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
Nadeszły Święta Bożego Narodzenia... Pod każdym względem inne..., dziwne...

Nastrój świąteczny zaczęłam "czarować" od tradycyjnego pieczenia pierniczków




Na skarju Puszczy Bydgoskiej - wizytówka 16:40, 17 sty 2021


Dołączył: 25 mar 2020
Posty: 326
Do góry
wspomnienia lata -cd.: Lilie


Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 16:35, 17 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry

To chyba sosnówka. A może czrnogłówka? Pierwszy raz u mnie.



Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 16:35, 17 sty 2021


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
Biały puszek szybko zniknął i wróciła późnojesienna pogoda

To czarowanie zimy


Ptaki dostały już swoją stołówkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies