Mieszkanie zarezerwowane, możliwość rezygnacji bez kosztów do tygodnia przed wylotem. Wtedy powinno być wiadomo czy lecimy czy nie.
A póki co mamy kolejną dostawę śniegu haha
Zimno jest bardzo, kury przysłoniliśmy dodatkową słomą, dziś w nocy ma być jeszcze zimniej.
Odśnieżony dach wiaty, hahaha to wszystko napadało od wczoraj