Okryłam też rośliny przechowywane w domku. U mnie ma być około -20. Co do okrywania agro zawsze mam wątpliwości czy to cokolwiek daje. Super, że jest śnieg bo to jednak najlepsze okrycie dla roślin. A jak przetrwają te mrozy to się okaże. Straty pewnie będą.
Aganiu, witam się w Nowym Roku!
Fajne styczniowe klimaty z ogrodu, teraz pewnie już wszystko zakryte białą kołderką, zazdraszczam ciemierników, ja coś nie mam do nich szczęścia Ale będę nadal próbować.
Ogród węzłowy, oczywiście stałe poszerzanie prostokąta, aby zmieściły się obwódki
W dalszej kolejności donice obsadziłam na blady róż i ciemny róż, w połączeniu z czarnym. Kordyliny dostałam niesamowicie ciemne. Wydaje mi się, że to odmiana 'Dark Star' - nigdy takiej nie miałam, poszła na zimowanie do namiotu w cieple.