Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:35, 13 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:34, 13 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Nie wierzę, to cały czas luty



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:31, 13 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
A tutaj to już szaleństwo, 25.02.2020




I odkopane donice z tulipanami




Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:29, 13 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Powstawał namiot magazynowy, w drugim będą rosły pomidory



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:27, 13 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:26, 13 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Do 15 lutego mamy tylko 4 tygodnie

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:25, 13 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
15 lutego zaczęliśmy cięcie


Pojawił się kolor w ogrodzie za sprawą oczarów



A potem to nie wytrzymałam i nakupiłam cebulowych



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:21, 13 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Pod koniec stycznia rozpoczęłam myśleć o rabacie wiosennej, to jej początki



A Witek wytyczał trudne linie nad jeziorkiem, to się ma pokrywać z tamtym a to ma byc prostopadłe. Dwa dni wytyczali i wbijali sznurki




Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:17, 13 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
A ja zadobyłam donice...lubię takie wielkie, "kipiące" kolorem dekoracje kwiatowe. Potem wyszły mi bardzo ładnie i okazale, podobały mi się, na pewno powtórzę w tym roku.







Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:13, 13 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Staw wyglądał inaczej, śniegu nie było, oszroniło 17 stycznia.



Zima zaczęła mnie oswajać... Nigdy nie lubiłam zimy aż do tego momentu.


Czyż nie jest pięknie?

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:11, 13 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
W styczniu było bez śniegu, marzyłam o kwiatach i sadzeniu.
Ale nie było gdzie, bo teren wyglądał tak




Aż sama nie wierzę ile się zmieniło.
Żywopłotki cisowe. 23:08, 13 sty 2021


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry


jestem wierna takim kolorom w ogrodzie.


Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:06, 13 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Koniec zimy miałam pracowity - robota z przebiśniegami, ale mam nadzieję będzie je widać.

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:04, 13 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:02, 13 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:01, 13 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
A tymczasem czekając na przebiśniegi przypominam sobie jak wyglądały w ogrodzie, z którego je wykopałam masowo
Oczywiście w asyście właścicielki



Żywopłotki cisowe. 22:54, 13 sty 2021


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
Biedronkowe bzy.

Żywopłotki cisowe. 22:43, 13 sty 2021


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
Jak tęskno do takich widoków.


a ta odrasta po wichurze.

to są 40 letnie drzewka.

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 22:02, 13 sty 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
inka74 napisał(a)
Jak pięknie słoneczko pokazało trawy.
Wiedziałam, że u ciebie kawka i pazurki muszą być uwiecznione )


O tak! Tak!

No to jeszcze taka z ubiegłego tygodnia espeszyli for Juu

Mój ogrodowy pamiętnik 22:00, 13 sty 2021


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1704
Do góry
Nowa12 napisał(a)
Jak człowiek już tęskni za takimi widokami.



Oj.. tak tak
Marzę już o wiośnie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies