Tulipanów już nie ma. Ale kiedy myślę o miejscu w którym rosły i sobie o nich przypomnę to zawsze, ale to zawsze o Tobie pomyśę. Tak, to forum ma zdecydowaną przewagę nad Insta czy Facebook czy coś tam jeszcze takiego powierzchownego. Tu naprawdę tworzą się więzi
Cieszę się
wiesz jeszcze dużo do zrobienia bo błoto do chodzenia ale teraz już jest o wiele lepiej jak było i po malutku do starości zdążymy udoskonalić tak jak chcemy ja cieszę się że mam już domek na moje szpargały psina Fifi ma swoje miejsce bardzo dużo zwojowaliśmy w minionym roku
Dzięki Gosiek. Dzisiaj takie lekko zimowe. Udało mi się rano wyskoczyć do ogrodu i cyknąć to i owo. Teraz w W-wie szaro, buro i ponuro. Odrobina śniegu, która rano była już zniknęła.