Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Kwiaty we włosach 16:04, 10 sty 2021


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Kwiaty we włosach 16:00, 10 sty 2021


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Ogród z rzeźbą 15:59, 10 sty 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
MiluniaB napisał(a)
Anula te Twoje portrety zawsze zachwycają

A wiesz, że ja mam ciągle w pamięci Twoje koralowe tulipany - o rzeźbie nie wspomnę. Takie internetowe znajomości się zawiązują, że i o Tobie często myślę


Tulipanów już nie ma. Ale kiedy myślę o miejscu w którym rosły i sobie o nich przypomnę to zawsze, ale to zawsze o Tobie pomyśę. Tak, to forum ma zdecydowaną przewagę nad Insta czy Facebook czy coś tam jeszcze takiego powierzchownego. Tu naprawdę tworzą się więzi


Kwiaty we włosach 15:57, 10 sty 2021


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Kwiaty we włosach 15:55, 10 sty 2021


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Ogród z rzeźbą 15:54, 10 sty 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Juzia napisał(a)
Będzie więcej zimowych fotek?



Hejka, hejka. Takie detale, drobnostki pocykałam.

Śniegu tyle co kot napłakał, cud że się w ogóle objawił

Coś większego. Szkoda, że dzień pochmurny.



Ogród z rzeźbą 15:51, 10 sty 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Ewik napisał(a)
Bedzie dobrze, musi być na przekór wszystkiemu ...


No kogoż to moje oczy widzą. Ewuniu dziękuję za odwiedzinki i życzenia


Miłkowo - sezon 2016-2022 15:51, 10 sty 2021


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Milka napisał(a)


Dzięki Sylwia
A nie tak dawno było tak....

Cudowna pamiątka ♡
Ogród z rzeźbą 15:48, 10 sty 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Magara napisał(a)
Anulka, fajnie, że udało Ci się zajrzeć
Oby ten Nowy Rok był dla Ciebie lepszy, dużo lepszy, na każdym możliwym froncie


Dziękuję za życzenia. W robocie to się niestety ciężko zapowiada. Już się zaczęło "z przytupem".


Ogród z rzeźbą 15:44, 10 sty 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Tobie też Wszystkiego najlepszego na ten Nowy Rok


Dziękuję Sylwia


Kwiaty we włosach 15:44, 10 sty 2021


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Ogród z rzeźbą 15:42, 10 sty 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
BKosimkArt napisał(a)
Anulko kochana dla Ciebie również najlepsze życzenia, zdrowia prze wszystkim i żeby ten rok okazał się łaskawszy i pełen pozytywnych niespodzianek.
Super że jesteś! :*
Ściski


Basiu, bardzo, bardzo dziękuję. U Iwonki doczytałam dzisiaj, że u Ciebie jakieś duże zmiany. Buziaczki


Ranczo Edy 15:41, 10 sty 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Milka napisał(a)
Warto było, bo jest super


Cieszę się
wiesz jeszcze dużo do zrobienia bo błoto do chodzenia ale teraz już jest o wiele lepiej jak było i po malutku do starości zdążymy udoskonalić tak jak chcemy ja cieszę się że mam już domek na moje szpargały psina Fifi ma swoje miejsce bardzo dużo zwojowaliśmy w minionym roku

Kwiaty we włosach 15:41, 10 sty 2021


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Ogród z rzeźbą 15:40, 10 sty 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
O jesteś - uśmiecham się od rana do Ciebie... i Twoich zdjęć, jak zawsze mistrzowskich


Dzięki Gosiek. Dzisiaj takie lekko zimowe. Udało mi się rano wyskoczyć do ogrodu i cyknąć to i owo. Teraz w W-wie szaro, buro i ponuro. Odrobina śniegu, która rano była już zniknęła.


Ogród z rzeźbą 15:37, 10 sty 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
inka74 napisał(a)
Ogród nie zając, dobrze że się objawiłaś ))) na forum


Cmooooook Kochana


Ogród z rzeźbą 15:36, 10 sty 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Helen napisał(a)
Anulka, wszystkiego dobrego w Nowym Roku


Helen Droga, bardzo Ci dziękuję. Dla Ciebie również naj, naj, najlepszego


Kwiaty we włosach 15:34, 10 sty 2021


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Ogród z rzeźbą 15:34, 10 sty 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
Aniu niech ten trudny czas mija szybciutko bezpowrotnie, tego Ci życzę że wszystkich sił


Dziękuję Asieńko. Kiedyś będzie dobrze, no musi być

Jeżówki Green Jewel są jednak niezmordowane. Czy ktoś ma zielone jeżówki w styczniu?


Ogród z rzeźbą 15:32, 10 sty 2021


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Och, jakże się cieszę, że dałaś znak życia.
Łyżeczką, nie chochlą- drobne radości po zsumowaniu dają piękne rezultaty.
Na zdjęciu jest też chyba ozdobna kapusta. Jeśli to ona, to świetnie się prezentuje. Cudny kolor.


Tak to kapustka. W przyszłym roku też je zakupię, miło zawiesić oko przez okno na czymś kolorowym.
Dla Ciebie Haniu ciemiernikowy całusek


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies