Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Moja codzienność - ogród Oli 16:24, 24 maj 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry
Ivo napisał(a)


A co teraz masz pod hortensjami?

I jeszcze jedno przed warzywniakiem masz zestaw Miskant Graziella i horetensja Polar Bear. A co jest w"nogach"? Kulka bukszpanowa i co obok niej?

Pięknie masz.. Inspiracja i nadzieja dla innych


W tym miejscu poszerzałam rabate, przed hortensjami rosną rozplenice i grab a na obrzeżu sesleria skalna



Warzywnik maskuje m. Grazielle, białe jezówki, hortensje Polar Bear, rozchodnik Matrona, kule bukszpanowe i sesleria skalna
Ogród KasiWB - część II 16:23, 24 maj 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Bluszcz. Śliczne są te świeże listki. Tu nie widać, ale niektóre są wielkości dłoni

Ogród KasiWB - część II 16:21, 24 maj 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Clematis Alba
Ogród KasiWB - część II 16:18, 24 maj 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Bardzo lubię przywrotniki
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 16:17, 24 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Katkak napisał(a)

Kasiu genialnie Ci wyszedł. Bardzo mi się podoba


O to się ciesze bo ja miałam wątpliwości
A swoją droga - to popatrz - to odnoga perukowca którego zaatakowała Vera - na razie pieknie rosnie i będzie kwitnąć tfu ftu

Tu w lipcu 2018 główne drzewo dało symptomy choroby

W sierpniu był już suchy

Ciekawe czy teraz sobie poradzi
Nowoczesny ogród ze skarpami 16:14, 24 maj 2020


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 538
Do góry
I od strony tarasu ☺️ cieszy ten trawnik bardzo
Nareszcie się doczekałam tego zielonego widoku z okna


Macie może sposoby żeby zwalczyć mech w miejscu gdzie ma być posiany trawnik?

Bo przy grabach mamy taki problem..
Nowoczesny ogród ze skarpami 16:12, 24 maj 2020


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 538
Do góry
Trawniczek już gęsty i wysoki czas na pierwsze koszenie..
od strony rabaty hortkowej

I moja ulubiona rabata z prostymi nasadzeniami

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 16:11, 24 maj 2020


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Majowe kolory umyte deszczem







Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 16:10, 24 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Dziękuję w tym roku nigdzie nie jedziemy raczej z powodów wiadomych, bilety rezerwacja przepadnie, więc jeśli nie teraz próbować z kurami to nigdy no i sąsiad psa nakarmi i kury wypuści, już pytałam. Zwłaszcza jak mu się motywacyjnie flaszkę kupi

Pozdrawiam

W koszach karma i słoma, miały być na plastiki i kartony ale dają worki więc w workach trzymamy
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 16:07, 24 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
kasiek napisał(a)


No właśnie - ze słupka zrobił się postument


Zamiast plastikowej donicy muszę kupić kamienną

Kasiu genialnie Ci wyszedł. Bardzo mi się podoba
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 16:05, 24 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Agania napisał(a)
Ładny postument stworzyłaś dla kotka i jeszcze z kranikiem


No właśnie - ze słupka zrobił się postument


Zamiast plastikowej donicy muszę kupić kamienną
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 16:04, 24 maj 2020


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Joku napisał(a)
Trochę słońca jednak złapałaś
Jolu słonka trochę więcej ale tak jest jakby trochę mniej grzało
Dziś przy niedzieli słonko na przemian z przelotnymi opadami. Deszczu jak do tej pory nie za dużo, cieszymy się z każdego opadu.
Między opadami udało mi się zajrzeć do ogrodu i co nieco utrwaliłam.
Z mojej obserwacji wynika i na podstawie fotek ubiegłorocznych, że kwitnienie roślin opóźniło się co najmniej o trzy tygodnie ale ważne że robi się coraz bardziej kolorowo

orliki królują









Moja bajka 16:02, 24 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Mam kilkanaście butelek gnojóweczki z pokrzyw. Tu widać tylko część.

Dziś nastawiłam gnojówkę z żywokostu, ale tylko tyle bo jest go jak na lekarstwo. Strasznie mało, choć dokładnie dziś podczas biegania łąki zlustrowałam
Ogród KasiWB - część II 16:02, 24 maj 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Tu udało mi się uchwycić gościa
Ogród KasiWB - część II 16:00, 24 maj 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
I wreszcie hosty i troszkę tawułek na miejscu docelowym

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 15:58, 24 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Leniwce wracają do kurnika w te pędy haha


Kapusta z boku jest całkiem ozdobna
Ogród KasiWB - część II 15:58, 24 maj 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 15:57, 24 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
kasiek napisał(a)
Paprociarnia

Paprotkowo fantastyczne zwłaszcza z tą paprotką
Ja się dalej nie poddaję, kupiłam je jesienią, ale nie wyszły,
Jeszcze je upoluję
Ogród KasiWB - część II 15:57, 24 maj 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry


Ogród KasiWB - część II 15:56, 24 maj 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
przy tarasie

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies