Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Harmonia na podkrakowskiej wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Harmonia na podkrakowskiej wsi

Aneczkaogrod... 14:09, 11 maj 2020


Dołączył: 22 lut 2020
Posty: 25
Gardener27 napisał(a)

Witam serdecznie moją fankę poczynań ogrodowych. Wygląda na to że będę pierwszym gościem u Ciebie

Mieszkasz w malowniczej okolicy, wiosna prezentuje się bardzo ładnie w Twoim ogrodzie a że ciekaw jestem dalszych odsłon będę z przyjemnością zaglądał.

Jeśli tuje maja zostać proponuję między nimi/przed nimi posadzić mix krzewów liściastych np. derenie, krzewuszki itp. Nie wiem ile masz tam miejsca ? podaj wymiary przyszłej rabaty.



Witam serdecznie u mnie w moim małym kąciku.
Pogodę póki co mamy piękną,deszczyk nas odwiedził,wszystko zaczyna żyć właśnym życiem.
Przed tujami skopałam ziemię i zrobię sobie taki mix kwiatowy.Póki co posadziłam magnolię,parę malw przy siatce,obrzeże z aksamitek,za nimi małe trawki przyniesione z lasu.Posadziłam też tawułę i biały bez.W tunelu mam jeszcze rozsady rzeniszka,szałwi czerwonej,lobeli ,astry mix więc na pewno bedzie kolorowo ale z nasadzeniami poczekam moze na wekend po przymrozkach.
sama jestem ciekawa efektów
Zresztą tutaj dałam radę ,ale dalej za domem trochę nie mam koncepcji co posadzić między tujami,żeby zagęścić i osłonić się od pola.
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie
____________________
Ania harmonia na podkrakowskiej wsi
Aneczkaogrod... 14:15, 11 maj 2020


Dołączył: 22 lut 2020
Posty: 25
Nowa12 napisał(a)
Też robię w tym roku rabatę w suchym i słonecznym miejscu. Jak rośliny nie dadzą rady to zrobię skalniak .
Ja z miasta ale też będę zaglądać .


Witam bardzo serdecznie.
Nieważne czy ktoś z miasta czy ze wsi ważna jest miłość do natury i ogrodu.Ja jestem wielką fanką wsi,chociaż w młodym wieku marzyłam o mieście,teraz nie wyobrażam sobie siebie gdzie indziej.
Ogródek mam nieduży,ale staram się aby był moją oazą,robię go dla siebie,no i może trochę dla męża,też lubi kwiaty.
Pozdrawiam bardzo serdecznie
____________________
Ania harmonia na podkrakowskiej wsi
sylwia_slomc... 19:08, 14 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
Prześliczne to zdjęcie na fototapetę

co to za roślinka po prawej stronie ten łan niebieski?

kocimiętka?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies