Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje początki w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje początki w ogrodzie

agnksy 22:57, 31 lip 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 16


A to jeszcze moje petunie na balkonie i rzut na balkon od dołu.
agnksy 23:01, 31 lip 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 16
Gardenarium napisał(a)
Te ciemne bardzo ładnie ożywiają kompozycję.

Świetny balkon, a ja śmiało mogę powiedzieć że jak mieszkałam w bloku to taki wąski balkon był dla mnie namiastką prawdziwego ogrodu.


Ja też chyba połknęłam bakcyla. Teraz popełniłam kilka błędów ale na drugi rok przy waszej pomocy będe miała naprawde piękny balkon.
agnksy 23:03, 31 lip 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 16
paola1a napisał(a)
Super jednoroczne, widać, że masz do nich rękę a powojniki............ no cóż, ja chyba nie mam do nich szczęścia


Mam chyba serce bo rosły mi jak na drożdżach jak magnolie ale trochę przesadziłam i w te upały ten biały mi zmarniał uratowałam jeszcze korzenie i wsadziłam do ogródka może wypuści. Chyba miał za gorąco.
agnksy 21:27, 01 sie 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 16
butterfly napisał(a)
Piękne clematisy - ja poprosze o odmiany


Biały to Beautiful Bride PBR polska odmiana wychodowana przez Marczewskiego wprowadzona do sprzedaży w ubiegłym roku, ciemnoniebieskie to Kiri Te Kanawa a drobny Sweet Summer Love pachnący.
Moniika 22:14, 01 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Powojniki Cudne , niebieski pełny to raczej Kiri te kanewe, biały Beautiful bridge , na poręczy to nie wiem ... Pozdrawiam m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies