Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród taki sobie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród taki sobie

justine17 08:59, 16 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
Gardenarium napisał(a)



Tu już w sobotę zaczęłam powiększać rabatę po przeczytaniu forum



Muszę kupić sobie nóż/szpadel do darni bo narazie robiłam zwykłym szpadlem


Tutaj pod wierzbą możesz posadzić trzy hortensje Limelight, na lewo dwa miskanty np. Morning Light i pod nimi falą dwa kolory żurawek - żółte i pomarańczowe, albo żółte i bordowe. I to wszystko. Ewentualnie jak się zmieści to jeszcze 5 szt. hosty "Fire&Ice" (białe) lub Carex morrovii "Variegatus".

Dziękuję.
Nie wiem czy tu u nas gdzięś coś takiego dostanę,w pobliżu mam castoramę i 2 małe szkółki jak nie to zamówię na allegro ale to już na wiosnę pewnie uzupełnię.
____________________
Izabela
justine17 09:03, 16 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
Kuklik napisał(a)
Witaj, zaglądam z rewizytą, duży potencjał w Twoim ogrodzie
Nie bój się szerszych rabat, ja swoje notorycznie poszerzam, mąż się cieszy, że mniej ma koszenia
Też lubię takie płynne linie, u mnie to podstawa. Będę zaglądać, na pewno będzie pięknie

Dziękuję za wizytę pomału będę dosadzać myślę że za parę lat bedzie ogród piękny.Ale zachwycam się też każdą pracą w ogrodzie a nie tylko podziwianiem.
____________________
Izabela
justine17 09:04, 16 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
KasiaWB napisał(a)



Tu już w sobotę zaczęłam powiększać rabatę po przeczytaniu forum\



Muszę kupić sobie nóż/szpadel do darni bo narazie robiłam zwykłym szpadlem


Bardzo ładny kant Ci wyszedł tym zwykłym szpadlem

Dziękuję Kasiu .mąż dziś sprawdzał nie ma u nas w Castoramie takiego noża muszę kupić przez internet.
____________________
Izabela
romka 10:30, 16 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
justine17 napisał(a)
Sonka,romka tu link do kuli http://saltlakedesignergal.blogspot.com/2009/07/concrete-garden-balls.html.

Nie będę malować zostawie takie betonowe


trzeba na końcu tą kropeczkę po html zlikwidować bo nie działa link

a swoją drogą niezłe czary, pokuszę się kiedyś o takie.... a kulki swojej nie maluj masz rację jest super taka jaka jest!!!
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
justine17 10:45, 16 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
http://saltlakedesignergal.blogspot.com/2009/07/concrete-garden-balls.html
Teraz już chyba jest dobrze
____________________
Izabela
Pszczelarnia 14:36, 16 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Witaj, w Twoim ogródku zobaczyłam roślinę, której nazwa mi chodziła po głowie i którą chciałam zestawić z różami większymi: weigela-krzewuszka. Dzięki! Oświeciło mnie.

Fajną masz ziemię w ogrodzie w konsystencji - tak myślę.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
alinak 23:36, 16 sie 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
witaj Izabelo . fajnie projektować sobie od początku . po kolei i to jeszcze z ekipą forumek. rabaty koło ogrodzenia koniecznie poszerz. i zacznij odsadzenia szkieletu( czyli dużych drzew ).
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
justine17 07:30, 17 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
Ewo , Alino dziękuję za odwiedzinki.

Ewo fajnie że mogłam pomóc.

Alina ja nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym szkieletem jakie mam sadzić drzewa i czy koło siebie ?
____________________
Izabela
justine17 21:48, 20 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
Zrobiłam dziś do ogrodu mini gabion

Muszę teraz znależć fajne miejsce w ogrodzie.
____________________
Izabela
romka 22:03, 20 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
och Ty sprytna bestio!!! najpierw kulka, teraz to!!!! rewelacja!!!
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies