Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Iwony ogród marzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Iwony ogród marzeń

Iw31 13:19, 25 lut 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 89
wczoraj skorzystalismy ze sniegu ktorego u nas na razie jest pod dostatkiem ulepilismy z Alexem bałwana frajda niesamowita dla kajta nie mielismy wegielków na oczka dla bałwanka ale mysle ze nie obrazi sie z lampek solarnych zamiast wegielków no i oczywiscie standardowo nos z marchewki


____________________
Iwony ogród marzeń
Iw31 13:21, 25 lut 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 89
____________________
Iwony ogród marzeń
Iw31 13:22, 25 lut 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 89
____________________
Iwony ogród marzeń
Iw31 13:36, 25 lut 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 89
jak widac nie mieszkam w pieknie urokliwej miejscowości krowy swinki kury kaczki na podworzach ogolnie wioska ale niedaleko mam Wisle no i pola na ktorych pasą się sarny.Piekny widok
Sarny i zające jednego roku narobiły duzo szkód obgryzły nam dzrzewka owocowe, za pożywieniem podejdą pod sam dom tak jak lisy czy dziki ktorych ludzie sie boją bo strasznie niszczą uprawy szczegolnie kukurydze.

Przez to ze mieszkamy tutaj robimy porzadki do okoła domu dbamy o ogród zaczełam zauwarzać ze ludzie zaczeli takze o cos tam dbać to sasiadka kupuje kwaity na werande mimo ze nigdy tego nie robiła dosadza drzewka i kwiaty nawet zrobili sobie elewacje na oborze dla krów.drudzy pomalowali płot bo i my malowaliśmy ogolnie zaczynają działać bo widzą ze mozna miec po prostu ładniej .... moze tez ich przytlacza to ze ich domy jak i gospodarstwa mocno odstają od naszego domu to ich mobilizuje do zmian a nas to cieszy bo kazda zmiana na lepsze jest od razu zauwazalna,
____________________
Iwony ogród marzeń
Ewa4 15:29, 25 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
ha ha też to przerabiałam z sąsiadami jak koszę trawę to następnego dnia sąsiad tez jak posadzę kwiaty w donicy na tarasie to sąsiadki też i się czasem do M śmieje że mam dobry wpływ na sąsiadów a wkoło mnie same rancza coś jak u Ciebie ale to miłe bo jak na to nie spojrzec to nie rywalizacja poprostu dajemy im pomysły i dobry przykład.Pozdrawiam Iwonko i Alexa i pięknego Bałwanka również.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Iw31 19:19, 25 lut 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 89
dziekuje Ewuś
a z tą trawą to tak jak u nas jak my zaczynamy a mieszkamy na koncu wsi to przed nami 1 potem 2 3 4 5 sąsiad i tak leci hehe
____________________
Iwony ogród marzeń
an_tre 15:58, 26 lut 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Witaj Iw u ciebie biało i zimowo a u nas nijako, bo moro i wietrznie a na dodatek pochmurno, nawet trudno dopatrzyć się oznak wiosny....
nie mniej pozdrawiam wiosennie

____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Iw31 18:39, 26 lut 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 89
Dzisiaj byłam na małych zakupach i zakupiłam kilkanascie cebulek Mieczyków
mają byc zółte fioletowe oraz czerwone zobaczymy jakie bedą.
były na wagę w Carefure.
____________________
Iwony ogród marzeń
Ewa4 18:40, 26 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Jak bałwanek nie roztopił się jeszcze.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Iw31 18:40, 26 lut 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 89
teraz poluje na bukszpany kiedys były na święta w biedronce moze i znowu sie pojawią hehe
____________________
Iwony ogród marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies