Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Początki mojego ogródka.

Pokaż wątki Pokaż posty

Początki mojego ogródka.

Aga 13:13, 21 maj 2015


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
Iggia 13:16, 21 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Aguś fajnie to już wygląda
Ja sie zastanawiam nad zielonym bukszpanem na obwódkę, ale teraz boję się, że mi sarny go zjedzą (sąsiadce zjadły już różę pnącą).
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
dajana 13:38, 21 maj 2015


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Sprytna z ciebie dziewczyna i bardzo pracowita Kochasz tę robotę to od razu widać. Takie zmiany w tak krótkim czasie to naprawdę sukces. Chciałam cię zapytać o Heliotrop Zobaczyłam go pierwszy raz w tym roku z sklepie ogrodniczym ,kupiłam kilka sadzonek wiedziałam ze jest jednoroczny, ale urzekły mnie w nim przede wszystkim kwiaty, ich kolor i cudny zapach. Moja radość była krótka bo niestety mi zmarzł którejś nocy Czy ma szansę jeszcze odbić od korzenia ,czy muszę go wyrzucić.? Żurawki masz także śliczne ,moje kolorynie wspomnę o reszcie, pomidory, zioła drzewa ,krzewy itd .Wszystko takie dorodne i zadbane bez jednego chwasta co najbardziej mnie dziwi .Stworzysz piękny ogród bez wątpienia .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Aga 14:22, 21 maj 2015


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
Dziękuje za bardzo miłe wpisy cieszę sie że ktoś docenia to co robię w ogrodzie.To są moje poczatki także ciągle cos zmieniam w ogrodzie .Fakt chwasty wyrywam jak tylko sie pojawiaja bo nie chce aby zabierały wode rosliną .
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
dajana 18:55, 21 maj 2015


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Szukam tego wiersza Agusiu i jakoś nie widzę Napisałam co czułam ,a twoją pracę dostrzegłam natychmiast ,nawet się w nią wczułam .Takie czyste rabaty potrzebują ogrom pracy, wiem to z autopsji W jednym miejscu wyrwę,w drugim już rośnie .Studiowałam twój wątek w pracy (wiem w pracy nie uchodzi tego robić) i byłam pełna uznania dla dla ciebie za to co ujrzałam .Synuś fajny chłopak ,nie z powodu miłych słów pod moim adresem lecz relacji z mamą .Ja mam dwóch synów ,ale juz nie moich ,poszli w obce ręce hi,hi.Wszystko robię sama i podobnie jak ty, nie potrafię zyć bez tej pracy Kiedy pot mi spływa z wysiłku po oczach to wiem ze na pewno żyję Nie jestem zbyt często na forum ale zajrzę do ciebie zawsze kiedy się zaloguję .Zaraz zejdę i zobaczę korzonki tego helikoptera może jeszcze żyją.On pachnie dla mnie anyżem ,nie znałam go wcześniej .Serdeczności dla ciebie i synusia przesyłam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
lilia 22:09, 21 maj 2015


Dołączył: 09 lip 2014
Posty: 439
Oglądając zdjęcia Twojego ogrodu zauważyłam, że mamy bardzo podobne początki ogrodu. Też często coś przesadzam, no i te roślinki - żeby szybciej rosły!
Bardzo mi się podoba ten orlik. Ma ładny kolor.
Czy na pierwszym zdjęciu na tej stronie jest powojnik? Czy powojnik lubi słońce, czy może być w półcieniu? Mam dwa i rano mają slońce, a potem już nie.
Wydaje mi się, ze słabo rosną.
____________________
Edyta-Tworzę mój skromny ogród
Aga 09:59, 24 maj 2015


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
Rododendrony w donicach wreszcie kwitną.Przez dwa lata rosły w ziemi i miały pojedyncze kwiaty albo wcale po przesadzeniu do donic rosna jak szalone .
Czyli mozna je uprawiac w donicach
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
Aga 10:01, 24 maj 2015


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
Aga 10:02, 24 maj 2015


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
Lilie w pełnym rozkwicie
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
Aga 10:07, 24 maj 2015


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies