Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ....tu pachnie lewkonią....

Pokaż wątki Pokaż posty

....tu pachnie lewkonią....

Janina 21:48, 11 cze 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Wow ale metamorfoza super. Piękne obeliski. Pozdrawiam.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
AgnieszkaW 21:51, 11 cze 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witam, masz już śliczny, zadbany ogród. Pokaż więcej. Serdecznie pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Luthien_Tasa... 21:55, 11 cze 2013


Dołączył: 11 mar 2013
Posty: 14
Kolkwicja w tym roku jak panna młoda.....

I dziękuje dobrej duszy tego forum za czujność i przeniesienie wątku w odpowiednie miejsce

no to raz jeszcze witam wszystkich których do tej pory tylko podglądałam, i w końcu odważyłam się na swoje zdjęcia. Bo wierzcie lub nie zakładając ten watek czułam się jak przed maturą. Taki egzamin z mojego patyczkowego ogrodu.
____________________
Janina 22:05, 11 cze 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Też mam kolkwicję ale moja jakoś słabo rośnie.Powiedz mi co to za roślinki na płocie rosną i jak to przyczepiłaś?
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Luthien_Tasa... 22:23, 11 cze 2013


Dołączył: 11 mar 2013
Posty: 14
na płocie w donicach jest wilec ipomea batatas blackie rośnie razem z petunią białą i zielistką, ale zielistka jeszcze maleńka. Wogóle roślinki w doniczkach w tym roku powoli nabieraja mocy. System wieszania to taki trochę mój patent, jak zwykle wynikający z mocy przerobowych budżetu. Jako, że troszkę sobie majstruję z różnymi materiałami - stwierdziłam, ze z siatki ocynkowanej - tutaj powlekanej zrobię kosze, coś na kształt takich sakw, dopasowanych do kształtu zwykłych doniczek. Powiesiłam je na drutach ocynkowanych, zaczepionych na poprzeczkę od płotu.
Chyba zrobię zdjęcie, nie wiem czy to dość jasno opowiedziałam.
Na początku te moje kosze wypełnione byly mchem, bo niepodoba mi się, że widać doniczkę, ale niestety się nie sprawdziło - teraz czekam aż listki je zakryją i udaję, że ich nie widać
____________________
Luthien_Tasa... 22:28, 11 cze 2013


Dołączył: 11 mar 2013
Posty: 14
a tuż za domem

moje dzieci mówią, że mieszkają tam wróżki i ja im wierzę
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies