Gdzie jesteś » Forum » Najpiękniejsze aranżacje w donicach na balkonie i tarasie » Wyniki konkursu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wyniki konkursu

erjot 19:25, 03 wrz 2013

Dołączył: 17 sie 2013
Posty: 2
Gratuluję wszystkim. Zazdroszczę pięknych kompozycji. Dziękuję za oddane głosy. Nie myślałam, że stary rower mojej mamy (kupiony w roku 1961) będzie się podobał Pozdrawiam
abiko 11:55, 05 wrz 2013


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
No, no, ale się działo, taki konkurs mnie ominął gratuluję zwycięzcom, teraz mam sporo inspiracji
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
jolusia 10:09, 12 wrz 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Witam. Właśnie otrzymałam przesyłkę - nagrodę. Bardzo dziękuję organizatorom konkursu i Wszystkim , którzy głosowali na dekoracje mojego tarasu... Cieszę się z tego wyróżnienia, a dzięki takiej dawce nawozów i odżywek do ogrodu mój moje roślinki będą zdrowsze i piękniejsze...Dziękuję.

A już jako śmieszną przygodę opowiem historię z odebrania przesyłki... Wita mnie pan kurier ...przesyłeczka dla pani G... i zmienia moje nazwisko... poprawiam pana i mówię, że nic nie zamawiałam a pan czyta skąd przesyłka ... Ja zerkam na adres, a tam miejscowość i nazwa gminy też zmieniona... ( to raczej literówki i błąd komputerowy) hihihi ...ale wszystko podejrzane...paczka zgnieciona, cała poturbowana i poklejona na co ja , że to chyba nie do mnie...a pan na to...no paczka poturbowana ponieważ pies rozpoznał w niej narkotyki albo tytoń i była weryfikowana...wow myślę sobie o co to chodzi...? oK podpisałam i wspólnie z panem kurierem otwieramy przesyłkę ...a tam hahahah miła niespodzianka...same dobrodziejstwa dla moich roślinek...prawdopodobnie pies rozpoznał coś podejrzanego w nawozie do trawy...Dzięki

A to już przesyłka :





Pozdrawiam Jola.
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
gosiadeco 19:49, 14 wrz 2013


Dołączył: 31 maj 2013
Posty: 57
Gratulacje dla zwycięzców, wszystkie kompozycje bardzo piękne
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies