Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek na Bielanach

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek na Bielanach

Porto 21:07, 25 paź 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 29
Leżaki kupione w OBI za 800 zł na wyprzedaży tu na zdjęciu wyglądają ubogo ale na co dzień mają jeszcze biały baldachim i mega grube materace. Cena uważam że była super atrakcyjna.Znajomi pytali stolarzy którzy robili nam altanę i zrobią im taki sam na wiosnę ale nie mają jeszcze wyceny.Orginalny producent niestety nieznany bo import dla OBI z Indii
Porto 11:19, 01 lis 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 29
Przyjechała do nas długo oczekiwana altana. Okazała się większa niż sobie wyobrażaliśmy ale ze względu iż na zimę będą schowane do niej wszystkie sprzętu ogrodowe i meble rozmiar okazał się akurat
malgorzata_s... 19:56, 01 lis 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Oj jak pięknie.Wszystko piękne i ogród i leżaki i altana no i te mordki biszkoptowe. Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
beta 13:57, 02 lis 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
jaki piękny ogród...już jest cudnie, a będzie jeszcze cudniej jak roślinki się rozrosną....choć i tak są dorodne...ogród wygląda na starszy....podoba mi się wszystko, altanka, ławeczka, leżaczki...miodzio....oj coś czuję że będę częstym gościem
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Porto 16:04, 02 lis 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 29
Nawet nie wiecie jak miło to słyszeć a mój ogródek się zapomniał, że już listopad i nadal kwitnie. Dziś zebrałam nawet garść poziomek W tle limelight jako jeden wciąż ma jeszcze pąki
margi 16:22, 02 lis 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Świetnie Wam wychodzi no i ten Danusiowy projekt ah też bym chciała taki projekt
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Tusiala 16:33, 02 lis 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Śliczne rośliny Leżaki tez fajowskie A gdzie kupiliście taką altankę?
Debra 16:48, 02 lis 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Altanka rzeczywiście śliczna i chyba rzeczywiście duża
Nie przytłoczy ogródeczka?
Aż szkoda, że te piękności pod blokiem - te wszystkie okna nad Wami - nie przeszkadza to ?
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Porto 16:50, 02 lis 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 29
Altanę zamówiliśmy na altany.info.pl .Trochę wg mnie jest za duża ale nie mamy innego miejsca na meble ogrodowe, doniczki , kosiarkę itp. więc altana pełni rolę domku gospodarczego zimą.
Latem planuje zakupić szare rattanowe meble z białymi poduszkami w wstawić duże kwiaty w doniczkach np. oleandry.

Jesień u nas na razie odsłania bloki obok ale liczę że za kilka lat tuje, klony i umbraculifery skutecznie zasłonią sąsiadów przynajmniej jeśli chodzi o widok z okien.

Denerwują mnie strasznie rurki od podlewania, że są mocno widoczne nie mam na nie pomysłu. Kora u mnie niezbyt zdaje egzamin bo większość wygrabiłam razem z liści z moich wielkich starych lip
Porto 17:08, 02 lis 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 29
Debra napisał(a)
Altanka rzeczywiście śliczna i chyba rzeczywiście duża
Nie przytłoczy ogródeczka?
Aż szkoda, że te piękności pod blokiem - te wszystkie okna nad Wami - nie przeszkadza to ?



Idealna by była ażurowa delikatna konstrukcja, mamy tylko małą komórkę lokatorską do dyspozycji i zimą musimy gdzieś przechowywać meble.

Okna nad nami nie stanowią problemu bo mają metalowe balustrady od wew. strony balkonów i okien więc jeśli wyglądają do nas do ogrodu to ryzykują życie poza tym całe lato z każdej strony zasłaniają nas od sąsiadów stare wielkie lipy.Mamy za to 6 mieszkań w bloku na wprost ale idzie się przyzwyczaić bo jak tylko zaczyna się kwiecień drzewa zapełniają się pięknymi listkami i blok znika.
Mieliśmy do wyboru dom pod Warszawą i po 2 godziny w korku albo centrum miasta i ogród który daje kontakt z przyrodą z dojazdem 10 minutowym do pracy - na razie musi nam starczyć to co mamy


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies