Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od ogrodu do łąki i stawu

Pokaż wątki Pokaż posty

Od ogrodu do łąki i stawu

dominika_rew 17:43, 25 lis 2013


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
a dziękuję Ogrodem zajmuję sie razem z rodzicami
W tym roku piszę licencjat i zastanawiam się co dalej ale od 3 lat - od początku mojego bycia na Ogrodowisku, myślę o architekturze przygotowywałeś się jakoś do egzaminów? Czy byłeś już po technikum w tym kierunku?
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
Slawko 17:47, 25 lis 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
A na jakim kierunku studiujesz jeśli mogę zapytać?
Tak, jestem po technikum też o profilu architektura krajobrazu. Egzamin był tylko z rysunku... nie chodziłem na żadne kursy... jestem samoukiem, więc dużo ryzykowałem ale się udało. Myślę, że Tobie bez problemu również się uda
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
dominika_rew 17:52, 25 lis 2013


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Na pedagogice - spec. edukacja elementarna i terapia pedagogiczna
hmm ja za to chodziłam dłuższy czas na rysunek i malarstwo, ale nie typowo pod architekturę.
a pamiętasz może temat egzaminu z rysunku? nie mam pojęcia, czy dałabym radę coś wymyślić na zawołanie
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
Slawko 17:56, 25 lis 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Poniekąd Ciebie rozumiem, bo sam strasznie się bałem tego egzaminu ale patrząc teraz nie było czego Mieliśmy narysować ogród na dachu widziany z lotu ptaka, nad horyzontem z 10 metrów... na rysunku miało być pokazane wejście do tego ogrodu. Oczywiście uwzględniając zasady perspektywy, światłocienia
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
dominika_rew 18:03, 25 lis 2013


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Ojej.. chyba trzeba tam być żeby zrozumieć o co dokładnie chodzi, bo jakoś tego nie widzę..
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
kasiula79 18:07, 25 lis 2013


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Piękne i zdrowe rośliny Dominiko w Waszym ogrodzie i jeszcze bardzo ładne zdjęcia robisz. Ja myślę o podszkoleniu się w temacie fotografowania - może jakiś kurs znajdę?
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Slawko 18:08, 25 lis 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Jeśli nie spróbujesz, to nie będziesz wiedzieć... a będziesz żałować, że nie spróbowałaś... a może by się udało
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
dominika_rew 18:09, 25 lis 2013


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
kasiula79 napisał(a)
Piękne i zdrowe rośliny Dominiko w Waszym ogrodzie i jeszcze bardzo ładne zdjęcia robisz. Ja myślę o podszkoleniu się w temacie fotografowania - może jakiś kurs znajdę?


dziękuję jak kurs forograficzny to ja też się pisze, bo chciałabym się podszkolić mój wuja stwierdził, że mam się nauczyć zdjęcia robić, bo mój aparat więcej potrafihehe
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
dominika_rew 18:11, 25 lis 2013


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Slawko napisał(a)
Jeśli nie spróbujesz, to nie będziesz wiedzieć... a będziesz żałować, że nie spróbowałaś... a może by się udało


upewniłes mnie w tym, że spróbuję na pewno! Już sobie to powiedziałam, żebym później nie marudziła, że sobie odpuściłam
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
dominika_rew 18:28, 25 lis 2013


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
A teraz wiosennie - trochę maja w naszym ogrodzie




____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies