Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od zera do.....bohatera...

Pokaż wątki Pokaż posty

Od zera do.....bohatera...

Luckaa 18:15, 12 mar 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Hej, witam się, widze że pierwsze zakupy już poczynione, tworzenie ogrodu to sama radośc.
____________________
Lucyna
wiooolka 08:35, 13 mar 2014

Dołączył: 12 mar 2014
Posty: 27
Luckaa napisał(a)
Hej, witam się, widze że pierwsze zakupy już poczynione, tworzenie ogrodu to sama radośc.

Witaj Luckaa! Dzieciaczki sliczne, ja tez mam takiego malego urwisa jak Twoje. A u Ciebie razy 2.Tym bardziej podziwiam.
____________________
wiooolka 09:36, 13 mar 2014

Dołączył: 12 mar 2014
Posty: 27
Luckaa doczytalam sie u Ciebie,ze kupujesz troche na allegro.Masz jakiegos zaufanego sprzedawce czy tak w ciemno?
My wczoraj zaczelismy akcje tuje, jedna strona juz obsadzona.Wszystko tak fajnie szlo....a tu wyladowalam w gipsie kurcze.Takze M chyba zasadzi tuje i na tym sie na razie skonczy.Mielismy wypozyczyc glebogryzalke i przygotowac miejsce pod rabate....echhh. A tak sie cieszylam.
____________________
Luckaa 10:42, 13 mar 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Wiola pozniej napisze Ci wiad u kogo sprzedawalam, przez neta kupowałam 4 razy, za klażdym razem od kogo innego.
____________________
Lucyna
Luckaa 14:10, 14 mar 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Wczoraj zapomniałam, przypomnij mi wieczorem o tych sprzedawcach.
____________________
Lucyna
wiooolka 10:02, 15 mar 2014

Dołączył: 12 mar 2014
Posty: 27
Ok przypomne, ja i tak na razie unieruchomiona, wiec...Ale tuje juz wsadzone, ma teraz cos lac deszcz, to nawet dobrze.Moj M wpadl na pomysl, ze trawe pod rabate bedziemy usuwac wycinarka do trawy specjalna, ale ciezko to u nas w okolicy wypozyczyc w jakiejs wypozyczalni sprzetu ogr. Jednak chlop jest przedsiebiorczy i juz sie dowiedzial gdzie takie cudo maja i moze moze....Takze jakby ta trawe zedrzec, to juz z gorki bedzie mysle.....A ja wczoraj i tak nie wytrzymalam i z noga w gipsie wygrabialam trawe, musialo to zabawnie wygladac.
____________________
wiooolka 10:25, 15 mar 2014

Dołączył: 12 mar 2014
Posty: 27
Chcialam jeszcze zapytac czy moze mi ktos cos powiedziec o ekobordach? Jak zalatwimy po atrakcyjnej cenie, to chcemy to dac miedzy trawnikiem a rabata, zeby to oddzielic.Zda to egzamin? Faktycznie trawa nie bedzie przez to przerastac?
____________________
Luckaa 16:50, 25 mar 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Nie mam doświadczenia, ale czy nie bedzie przeszkadzac w koszeniu?
____________________
Lucyna
wiooolka 13:24, 28 mar 2014

Dołączył: 12 mar 2014
Posty: 27
Hmm niewiem...Ostatecznie zamowilam dzis noz do darni z fiskarsa(niestety nie ten ogrodowiskowy wypasiony) i zobaczymy co to bedzie.Choc M uparl sie zeby w jakis sposob odgrodzic rabate od trawnika, ze moze kostka....
Poczytalam watek o wisniach Umbraculifera i niewiem co myslec. Znalazlam w szkolce, ktora jest niedaleko mnie za 45 zeta teraz, ale za miesiac pan mi powiedzial ze beda miec za 20, jak zobaczy czy sie mu zaszczepily i opuszczaja sie. One sa szczepione na 2 m pniu. Mozliwe, ze one sa takie tanie i dlaczego one maja taka cene?

____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies