Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wybieg mój ogrodowy:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Wybieg mój ogrodowy:)

lencia1987 21:07, 12 kwi 2014

Dołączył: 11 kwi 2014
Posty: 9
Patrzyłam dzisiaj na magnolie (różowe) była jedna sztuka za 59 zł, wiec nie wiem czy to drogo. Jestem z Wrocławia. Powoli powoli coś wymyślę Juz dzisiaj pojawiła się kostka pod piaskownicą
Plan na dziś wykonany
stychaz 11:44, 13 kwi 2014


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Cześć,

Może na początek określ jaki chcesz mieć ogród (w jakim stylu) i ile na niego możesz przeznaczyć czasu i pieniążków.
Wyrysuj sobie kształt rabat, wybierz rodzaj żywopłotu (iglasty, liściasty).
Z roślinami (stety, niestety) będziesz musiała się zapoznać, bo bez tego rabaty będziesz zmieniać i przekopywać dość często. Z roślinami kupowanymi "z doskoku" często jest tak że po przekwitnięciu przestają Ci się podobać albo nie odpowiadają im warunki w których są posadzone.
Posłuchaj rady Małgosi - w Obi na razie nic nie znajdziesz. Pojedź do szkółek (ale najlepiej z pustym portfelem ) i pooglądaj sobie rośliny. Tam będziesz mogła zestawiać doniczki ze sobą. Zobaczysz co Ci się podoba.

Nie odbierz mnie źle - znam to wszystko z autopsji - niestety
Jak tylko wprowadziliśmy się do nowego mieszkania, zaczęłam szaleć ogrodowo Chciałam mieć wszystko na już i kupowałam bez pomyślunku. Aż znalazłam Ogrodowisko. Korzystałam z rad innych, modyfikowałam swoje pomysły. Jeździłam po szkółkach.
Obecnie z roślin, które miałam na samym początku w moim ogrodzie pozostały tylko kulki bukszpanowe i cis

Pozdrawiam
____________________
Justyna - Wersja mini mini
lencia1987 10:07, 14 kwi 2014

Dołączył: 11 kwi 2014
Posty: 9
Dziękuję za rady, wczoraj zakupiliśmy parę sztuk na targu Jak przestanie padać to zrobie fotki i wrzucę
A swoją drogą to jakie to wszystko drogie Niestety musimy zdawkowo, powoli kupować, bo nie wyrobimy na ten wybieg
lencia1987 17:19, 14 kwi 2014

Dołączył: 11 kwi 2014
Posty: 9
I tak oto pojawiło się z 6 roślinek, kostka, kamyczki których brakło i kostka pod piaskownicą
aaa i leżak mam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies