Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród przydomowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przydomowy

klaudia_oktawia 20:18, 06 maj 2014


Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 48
UFF
klaudia_oktawia 20:19, 06 maj 2014


Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 48
JA JESTEM KOMPLETNIE W TYM WSZYSTKIM ZIELONA, NA POCZATKU WSZEDZIE CHCIALAM MIEC TYLKO SZMARAGDY I TRAWE, JEDNAK TERAZ CHCE SIE WIECEJ KOLOROW,
tabliczkazna... 20:20, 06 maj 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
klaudia_oktawia napisał(a)
Jedynie cień po południu jest od strony psa i tego betonowego płotu czyli lewa strona projektu gdzie huśtawka, jeżeli chodzi o glebę to muszę dowieźć aby podnieść teren wiec podłoża i tak bedą kupne...


Klaudio, ze mnie nie jest wytrawny ogrodnik, ale myśle, ze ciut za blisko siebie wsadzilas te iglaki. One nim sie obejrzysz bedą coraz większe - daj im szansę na rozprostowanie gałązek.

A co do psa i cienia, to mam taki mój apel - przy tych zmianach w ogrodzie może i jemu da sie jakoś stworzyć troszkę więcej cienia? Bo nie wyobrażam sobie nawet ile on tam ma stopni w gorące lato... Może jakaś bambusowa mata? Może jakies pnacze? Cokolwiek... Pliiiiis...
____________________
Marta
Aga 20:33, 06 maj 2014


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
A jakie kolory lubisz?I czy ta kostka ma byc polozona w takich falistych liniach czy lubisz moze proste linie?
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
Aga 20:45, 06 maj 2014


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732

Te prostokaty to rabaty lub ekrany mozesz tam posadzic trawy albo jakies pnacza albo cos zimozielonego bukszpany berberysy .Nie wiem co o tym myslisz?
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
klaudia_oktawia 08:25, 07 maj 2014


Dołączył: 13 kwi 2012
Posty: 48
Pies akurat ma najwiecej cienia wiec spokojnie, nie wystawie go przecież na największe słońce
Chciałabym zachwac ta rabatke która mam i robić to pod projekt kostki, który wkleilam kółko i ścieżka musza byc tak zachowane , myślałam o jakiś rabatkach naokoło kolka lub ścieżki no i co pod płotem posadzić, a kącik zabaw musi byc po prawej jednak bo z lewej jest wyjście dlatego ta ścieżka....ehhh
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies