Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cioci czyli ciociogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cioci czyli ciociogród :)

eda 11:07, 24 sie 2015


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Gosia buziaków moc

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Margarete 13:01, 24 sie 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ależ mam zaległości u ciebie ale juz nadrobiłam, i jestem na bieząco .
Zaczne od końca - spotkanie mieliscie na pewno fajne, w takim ogrodzie i w takim towarzystwie to nie mogło byc inaczej - my tez spotkalismy sie wczoraj u naszej Krysi - Krys prawie całą łódzką grupą z przyległościami i było superowo

Wykopki pod salonem i wymiane okien widziałam i nie zazdroszczę,życze cierpliwości ale za to jak skonćzą to bedzie ślicznie - nie wiem czy cie pociesze ale u mnie na początku października wchodzi ekipa do robienia nowych schodów wiec tym samym będe miała bałagan i na dole i na górze..już sie boję ....

Suszy i braku wody mocno współczułam, u mnie tez sucho w ogrodzie, ale wodę miałam i lałam, lałam, lałam a i tak hortensje mają dużo mniejsze kwaitostany niż wcześniej, drugiego kwitnienia róz prawie nie mam a o trawniku juz nie wspomnę. Ale cóż, czekam cierpliwie na jesienne deszcze, może choc troche ogród wróci do normalności.

Przegapiłam 1000 stronke - gratuluje . Czy bedzie nowy wątek Małgosiu czy "lecisz" dalej w starym ?

Buziaki zostawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Milka 13:57, 24 sie 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Też gratki zostawiam i oglądam fajną relację ze spotkania, oj było tego w tym roku co niemiara
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
malgorzata_s... 21:23, 24 sie 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ewa777 napisał(a)
Gosiu, gratulacje za 1000
Fajne spotkanko


Dzięki Ewuś
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 21:24, 24 sie 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
eda napisał(a)
Gosia buziaków moc



Dzięki za cudne kolorki Ładny awatarek
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Lukasz2013 21:26, 24 sie 2015


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Gosiuniu wpadnij do mnie. Nowa rabatka do oceny.
malgorzata_s... 21:29, 24 sie 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Margarete napisał(a)
Ależ mam zaległości u ciebie ale juz nadrobiłam, i jestem na bieząco .
Zaczne od końca - spotkanie mieliscie na pewno fajne, w takim ogrodzie i w takim towarzystwie to nie mogło byc inaczej - my tez spotkalismy sie wczoraj u naszej Krysi - Krys prawie całą łódzką grupą z przyległościami i było superowo

Wykopki pod salonem i wymiane okien widziałam i nie zazdroszczę,życze cierpliwości ale za to jak skonćzą to bedzie ślicznie - nie wiem czy cie pociesze ale u mnie na początku października wchodzi ekipa do robienia nowych schodów wiec tym samym będe miała bałagan i na dole i na górze..już sie boję ....

Suszy i braku wody mocno współczułam, u mnie tez sucho w ogrodzie, ale wodę miałam i lałam, lałam, lałam a i tak hortensje mają dużo mniejsze kwaitostany niż wcześniej, drugiego kwitnienia róz prawie nie mam a o trawniku juz nie wspomnę. Ale cóż, czekam cierpliwie na jesienne deszcze, może choc troche ogród wróci do normalności.

Przegapiłam 1000 stronke - gratuluje . Czy bedzie nowy wątek Małgosiu czy "lecisz" dalej w starym ?

Buziaki zostawiam!

Spotkanie fajne i wiele energii mi doszło po dołku nie tylko salonowym
Remonty to zawsze stres i bałagan też współczuję na zapas już.
Dobrze że i Wy się spotkałyście to zawsze cudowne chwile

Wątek nowy będzie ale w nowym salonie dopiero
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 21:34, 24 sie 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Milka napisał(a)
Też gratki zostawiam i oglądam fajną relację ze spotkania, oj było tego w tym roku co niemiara


I mam nadzieję że do końca sezonu jeszcze trochę będzie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
JulkAd 22:02, 24 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Gosiu całe szczęście, że ten koszmarny remont, który Cię tak męczy nie będzie trwał wieczność...i całe szczęście, że nie odebrał radości i chęci na ogrodowiskowe spotkania...miło Was było zobaczyć tak uśmiechniętych

Buziaczki zostawiam, no i gratulki na 1000 -ka
Dla Ciebie "Twoje Moje" floksy

____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
malgorzata_s... 22:04, 24 sie 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Lukasz2013 napisał(a)
Gosiuniu wpadnij do mnie. Nowa rabatka do oceny.

Fajne trawki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies