Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » Zieleń to życie 2014

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń to życie 2014

Leida 20:06, 29 sie 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 346


I świetna nowa ostróżka

____________________
Hania
Leida 20:20, 29 sie 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 346
Fajne rośliny miała szkółka z Olsztyna - coś dla kolekcjonerów jeżówek i nie tylko. Jedna uwaga - większość nowych odmian jeżówek jest krótkowieczna. Ale gdyby to miało nas ograniczać...






____________________
Hania
ana_art 21:17, 29 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
jutro się wybieram jestem/byłam ciekawa co wymyśli moja ulubiona szkółka Szmit
Haniu na Twoich fotkach są takie bordowe kłosy, co to bo ciekawie wygląda i ta nowa ostróżka jest do kupienia ?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Karabela 00:05, 30 sie 2014


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Ja też glosuje na Szmit, śliczne i wyróżniające się stoisko. Ale sama wystawa i targi..... hmmmm.
____________________
Eksperymentarium
Leida 07:37, 30 sie 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 346
Ana, te kłosy to któryś z rdestów, musisz dopytać się na stoisku która to z odmian, ale na kiermaszu jej nie widziałam(chyba).

A ostróżka była tez tylko na stoisku, moze maja ja u siebie w szkółce a moze dziś jest ostatni dzień to uda Ci się ją kupic od nich na wyprzedażach na koniec dnia. Ja sama nie wiem czy mi się ona podoba czy nie - ale jest na pewno intrygująca i rzuca się w oczy.

Na pewno mozna było kupic cebule czosnków, mocno wypasione ale jedną z odmian , która Danusia przywlokła już z Hampton ktoś wykupił na pniu pierwszego dnia prawdopodobnie.

Wreszcie jeden z producentów zauważył swiatowe trendy, ze warzywa mozna tez uprawiać niekoniecznie mając ziemię, czasami wystarczy balkon, bardzo mnie to cieszy. Pomidorki z worka





____________________
Hania
Monika5 18:12, 30 sie 2014

Dołączył: 21 lut 2014
Posty: 54
Dla tych, co nie byli mała foto relacja .
Sama czekałam na większą ilość zdjęć z tegorocznej wystawy – czy warto jechać, ale zdjęcia w tym roku skąpe.
Wystawa zaliczona no cóż mnie się średnio podobała, ale o gustach się nie dyskutuje. Zawiódł mnie trochę ogród pokazowy – porównując go z zeszłorocznym wypada kiepsko
Oprócz szkółki Państwa Szmitów było jeszcze kilka fajnych kompozycji.

I na wstępie przepraszam, za jakość zdjęć nie jest robiona profesjonalnym aparatem i manewrowanie żeby zrobić zdjęcie miedzy zwiedzającymi też wpływa, na jakość

ogród pokazowy





Minimalizm w ogrodzie to nie dla mnie, ale mojej małej ogrodniczce podobały się hamaki
____________________
Monika5 18:21, 30 sie 2014

Dołączył: 21 lut 2014
Posty: 54
cd ogrodu pokazowego? bynajmniej to, co jeszcze było na zewnątrz.




Kącik sprzedażowy i moje ulubione floksy



____________________
ana_art 18:26, 30 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Haniu o których czosnkach mówisz? Jakie Dana przywiozła?
Podobała mi się ta ostróżka niestety za wcześnie byłam i nikt nic nie sprzedawał... Dopiero po 16...
Śliczna


____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Monika5 18:26, 30 sie 2014

Dołączył: 21 lut 2014
Posty: 54
I już sama wystawa.



____________________
ana_art 18:31, 30 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Ogrod pokazowy w tym roku był porażką jak byl to był taki tłum ludzi ze nawet nie dało się sfotografować nic.. Ciekawe były donice do parkowania rowerów oraz stoisko z modą ogrodową
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies