Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Marzenie o nowoczesnym ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenie o nowoczesnym ogrodzie

mikami 23:10, 23 kwi 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
A oto następne moje wyzwanie i mam wrazenie że coś tu jest nie tak może wy podpowiecie jak to po zmieniać i uporządkować widok z drugiej strony
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
Aga 10:47, 26 kwi 2015


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
Witam mysle ze jest tu za duzo gatunków roślin
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
Aga 10:57, 26 kwi 2015


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732

Obwódka z bukszpanu w środku lawenda albo szałwia albo przetacznik cos niebieskiego lub fiolet
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
mikami 15:05, 26 kwi 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Witam dzięki za podpowiedź chyba faktycznie przesadziłam z tą różnorodnością roślin
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
malkul 15:09, 26 kwi 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Witam
tutuł mnie zawołał.
przemyśl jeszcze te nasadzenia bo moim zdnaiem nie idzesz w dobrym kierunku.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
mikami 19:09, 26 kwi 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Witam nie bardzo wiem co masz na myśli chodzi ci o rozkład czy o same rośliny?
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
mikami 10:32, 02 maj 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
A tak oto wyglądają moje pierwsze poczynania ogrodzie co o tym myślicie zmniejszylam ilość roślin jak radzilyscie i opsypalam zwirkiem
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
Ludwika 23:09, 03 maj 2015


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Witaj, przychodzę z rewizytą

Bardzo Ci zazdroszczę, że masz już fajny płot i bruki czyli schludne tło, do którego teraz możesz komponować wszystko

Jeśli mogę coś szczerze napisać, to jak dla mnie ogród nowoczesny to ogród bardzo uporządkowany. I ta druga rabata już fajnie wygląda, pewnie co wprawniejsi w projektowaniu by Ci doradzili, jak ją jeszcze ulepszyć, ale jak dla mnie jest ok.
Ta pierwsze rabata jednak mnie jakoś nie przekonuje ... chyba brakuje mi w niej jakiegoś jednego mocnego, dominującego punktu - coś wyższego, albo o bardziej charakterystycznym pokroju. Albo też coś na pniu, albo może jakiś klon palmowy, albo jakiś fajny iglak-bonzai. Wtedy już mu niewiele potrzeba do towarzystwa, bo taki bonzai zawsze "zrobi efekt"

To takie moje przemyślenia, ale nie przejmuj się nimi jakoś specjalnie, jak wiesz, ja też dopiero zaczynam

p.s. Pies cuuuuudny!!! Golden to moje marzenie już od lat!
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
mikami 00:17, 04 maj 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Dzieki za miłą opinie i odwiedziny
Masz racje wtej drugiej rabacie brakuje czegoś wyższego tylko ciągle myślę co tam wstawić tym bardziej iż obok będą stały kosze na śmieci
Tak jak Ty dopiero zaczynam przygode z ogrodem i każda uwaga bądź rada jest cenna gdyż często ktoś patrząc z innej strony widzi coś inaczej
A jeśli chodzi o goldenke to też było marzenie mojego syna więc jest już z nami 6 latek

____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
mikami 14:37, 04 maj 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Dziewczyny może pomożecie co posadzić w tych miejscach powinno być coś wyższego tylko pomysłu mi brak
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies