Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie w ogrodach Kapias 14.06.2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie w ogrodach Kapias 14.06.2015

bdan 09:45, 11 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Efffa napisał(a)
że po Gosi bym Was poznała, o ile bym poznała...(ze zdjecia tylko znam)nikogo innego nie widziałam...


Poznasz

No i jak ujrzysz, że jakaś rozgadana, głośniejsza grupa jest
malgorzata_s... 11:24, 11 cze 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Kochani więc myślę ze tak.
O godzinie 10.30 ci co dojadą na czas zbierają się w altance na jeziorku OK?
Jeśli ktoś nie dojedzie na czas to pewno zlokalizuje sporą grupę wspólnie spacerującą i robiącą raban. Jeśli jednak nie to o godzinie 11.30 znowu poczekamy w altanie.
Najlepiej jednak napiszcie wszyscy o której mniej więcej będziecie bo to ułatwi sprawę i będę wiedziała o której mam lecieć do altany
W momencie jak już wszyscy będą to wtedy spotkamy się wspólnie.
Myślę że tak będzie OK?

____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
bdan 12:10, 11 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Altanka przy jeziorku, no tyle razy tam byłam i kombinuje. jJak idziemy to le lewej chyba>?
Gosia mozesz zdjęcie wyszparać, bo szukam i nie wiem która woda z jakich ogrodów jest
Efffa 12:12, 11 cze 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
chyba w nowych ogrodach, to jest chyba staw z altanką, koło restauracji, dobrze myślę?
edit: z altanki widać te parasole z platanów, dobrze myślę, czy cos myle?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
bdan 12:21, 11 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kochani więc myślę ze tak.
O godzinie 10.30 ci co dojadą na czas zbierają się w altance na jeziorku OK?
Jeśli ktoś nie dojedzie na czas to pewno zlokalizuje sporą grupę wspólnie spacerującą i robiącą raban. Jeśli jednak nie to o godzinie 11.30 znowu poczekamy w altanie.
Najlepiej jednak napiszcie wszyscy o której mniej więcej będziecie bo to ułatwi sprawę i będę wiedziała o której mam lecieć do altany
W momencie jak już wszyscy będą to wtedy spotkamy się wspólnie.
Myślę że tak będzie OK?




Gosia to może ja się odezwę w imieniu nowych osób i opisze swoje doświadczenia z Wojsławic.
Jedziesz pierwszy raz z jakimś niepokojem więc nie wiem, czy najpierw jednak nie posiedzieć przy kawce i zapoznać się z innymi a potem dopiero na spacerki ruszyć, a po spacerkach znowu posiedzieć. No bo przyjdziesz z tym dygocącym sercem i wszyscy gdzieś się rozpierzchną, często w grupkach dobrze znanych sobie osób, a ta nowa to nie wie, czy za nimi lecieć, coś zagadywać, czy samemu spacerować i dalej z tym ściśniętym gardłem chodzi w oczekiwaniu co będzie dalej. Może jej się spieszy, więc nie wie ile te spacery będą trwały , tu by było jednak, że o 11.30 i czy zdąży jeszcze się zapoznać.


Tak myślę na głos i przepraszam, że ośmielam się coś sugerować
malgorzata_s... 14:47, 11 cze 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Altanka w nowych ogrodach obok restauracji, dokładnie tak jak pisze Efffa.
Danusiu możemy posiedzieć najpierw oczywiście że możemy tylko wszyscy musieliby przyjechać mniej więcej na tę samą godzinę bo trudno kogoś trzymać na kawce 2 godziny aż wszyscy dotrą.
Piszcie w takim razie czy 10.30 czas spotkania może być ?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
bdan 15:35, 11 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Dla mnie 10,30 może być.

Gosia Ty się mną nie sugeruj, bo ja to juz kogoś znam. Napisałam moje odczucia w trosce o osoby będące pierwszy raz, każdy może mieć inne.
Myslę też, że lepiej zacząć wcześniej, bo wiesz jak tam jest kiepsko z miejscami parkingowymi.

Efffa 20:40, 11 cze 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Ja też będę na 10.30,
Danuś dziekuję ze myślisz o nas nowych, ale mną kobietki się nie przejmujcie, jezeli macie ochotę spacerowac nie ma problemu, ja się dołącze,i to nie na długo, bo będę z dziećmi tak jak wspomniałam, więc np.z mojego powodu jako nowej nie psujcie sobie harmonogramu,(piszę tylko w moim imieniu)
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Lukasz2013 21:15, 11 cze 2015


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Efffa napisał(a)
A jak Wy się poznajecie, że to ktos z O.? Umawiacie się na konktretną godzinę przed bramą czy jak?.Bo ja myślę, że Was nie znajdę, jezeli nie będę na konkretna godzinę na równi z Wami!myślę, że po Gosi bym Was poznała, o ile bym poznała...(ze zdjecia tylko znam)nikogo innego nie widziałam...


Ja będę w białym kapeluszu
Lukasz2013 21:20, 11 cze 2015


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Tu omawiana Altanka photo made by Kapias
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies