Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam wszystkich serdecznie

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam wszystkich serdecznie

kocica 11:35, 07 lip 2015

Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 10
Dzieki dziewczyny za odpowiedz
laurowisnia za blisko? Moze i tak, ale chcialabym miec szybko zielona sciane
Postanowilam jednak bez czarny przeniesc w inne miejsce, a tam dokupie moze tej rudbeki jeszcze ze trzy sztuki, nigdy takiej nie mialam i nie wiem jak to sie rozrasta i ile to trwa?

Co to szalwi to ciesze sie, ze to jednak bylina , tylko teraz mam jeszcze pytanie czy te kepy sie jeszcze rozrosna? Czy powinnam je gesciej sadzic, zeby byl efekt?

Kupilam jakis czas temu perukowca ('Royal Purple') i wczoraj go wsadzilam, pasowalo by mi pod nim cos posadzic tylko co? Czy lawenda np by fajnie wygladala, a moze jakas trawa ozdobna?
____________________
kocica 07:30, 08 lip 2015

Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 10
Wczoraj wieczorem poszlam na polowanie z moim 5 letnim synkiem


pozniej juz bylo dosc ciemno, ale mowie przejde sie jeszcze raz i znalazlam znowu 20 sztuk ....


Na drugim zdjeciu jest dokladnie 21 sztuk, to ile jest w tym pierwszym

Dzis rano o 06.00 znowu poszlam na maslaczki, zbiera sie je bardzo szybko, bo okazuje sie, ze stadami wedruja przez moj trawnik....


Nie sadzilam, ze ich jest u mnie az tak duzo , nie mam pojecia jak sie ich pozbywac z ogrodu, jedza mi wszystkie posadzone roslinki

____________________
kocica 16:25, 08 lip 2015

Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 10
Foteczka mojej innej rabatki z trawa rozplenica 'Hameln'


troche ta rabatke za bardzo zasmiecilam i musze czesc roslin przesadzic
Mysle, zeby od brzegu po srodku wsadzic kilka zurawek czerwonych, moze dodalyby troche koloru, bo tak smutno troche. Tylko czy da rade w pelnym sloncu?
Myslalam tez ewentualnie, zeby posadzic rozchodnik ale jest glownym daniem slimakow niestety :/



jak na zalaczonym zdjeciu sporo tam kamieni, wiec musi byc cos co da sobie bez problemu rade ...

jak ja skoncze to albo wysypie kora albo luskami kakaowymi nie wiem co lepsze
____________________
sylwia_slomc... 00:51, 25 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Ja sypię granulki przeciwko slimarom , a koleżanka zbiera i soli
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies