Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Cioci cz. 3

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Cioci cz. 3

BASIA8 08:54, 12 mar 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Hej Gosieńko, ale piękne zmiany u Wasogród jak malowanysuuuuuuuper jest. Buziaki zostawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
malgorzata_s... 11:31, 12 mar 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Basilikum napisał(a)
No pewnie, ze jest i dzieki ogrodiwisku i Mai coraz wiecej ale przeciez Twoj w tej grupie najpiekniejszych juz dawno sie znajduje


DziękiNormalnie pękam z dumy na Twoje słowa
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 11:32, 12 mar 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Katkak napisał(a)
Gosia czy te cudne jeżówy między lampionami to dzieło Krzysia? Ale cudne. Kocham Twój ogród z każdym sezonem bardziej. Ja też już znaczną część traw wycięłam, zostały smoczyce. Horty i berberysy też przycięte. Już spokojnie ba prostą wychodzę z porządkami. Ściskam Was Kochani.


Jeżówy to prezent od grupy krakowskiej która jesienią mnie odwiedziła
Krzyś zdolny ale nie aż takTeż ściskamy
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 11:33, 12 mar 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
BASIA8 napisał(a)
Hej Gosieńko, ale piękne zmiany u Wasogród jak malowanysuuuuuuuper jest. Buziaki zostawiam.


Basiu Ciebie też zmiany cały czas Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Pszczelarnia 12:13, 12 mar 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Czyli pogłębiając Twoją wypowiedź, możemy stwierdzić, że Twój ogród się zmienił, bo pojawiły się nowe możliwości (np. materiałowe)?

Tylko tak? A ja myślałam, że to będzie cały elaborat o zmianach (zmianach w jakim obszarze)? Zmmianach w sposobie postzregania ogrodu, estetyce (słynne słowo "gust"), etc.


Tak, Maja powinna zrobić taki program. Byłby bezcenny. Będę za tym optować.




____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Ewa777 18:48, 12 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18542
Gosieńko, dziś wróciłam wcześniej z pracy, ale co z tego? U nas wieje okropnie, przeszło gradobicie. Nie wyjdę w taką pogodę do ogrodu...
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
malgorzata_s... 19:12, 12 mar 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Pszczelarnia napisał(a)
Czyli pogłębiając Twoją wypowiedź, możemy stwierdzić, że Twój ogród się zmienił, bo pojawiły się nowe możliwości (np. materiałowe)?

Tylko tak? A ja myślałam, że to będzie cały elaborat o zmianach (zmianach w jakim obszarze)? Zmmianach w sposobie postzregania ogrodu, estetyce (słynne słowo "gust"), etc.


Tak, Maja powinna zrobić taki program. Byłby bezcenny. Będę za tym optować.






Oczywiście że nie tylko tyle.Przed erą ogrodowiska nie miałam pojęcia o pewnych regułach ogrodniczych. Dopiero jak weszłam na forum wiele się nauczyłam i zrozumiałam dlaczego tak wiele roślin mi padło.Odczyn gleby,stanowisko nawożenie,cięcie.Wiele pojęć to była abstrakcja.
Zawdzięczam Danusi i Wam że się ogrodniczo wyedukowałam.
No i jak zobaczyłam Wasze ogrody to całkowicie przestawiła mi się estetyka.
Trawy,hortensje i byliny to moja miłość właściwie od pierwszego u Was zobaczenia Oglądając ogród Danusi zrozumiałam że cały czas marzyłam właśnie o takiej zimozielonej oazie okraszonej kwiatami letnimi. Dzięki Marzence i plantacji buksowej mogłam zrealizować choć w części.U Kindzi uczyłam się porządku i dyscypliny w kompozycjach.
U Ciebie zakochałam się w hortkach przy ławeczce. U Małej Mi widoki powaliły mnie na kolana.U Irenki zrozumiałam że wiele jeszcze zmieszczę na rabatach.Od Agi z jurajskiego zgapiłam róże z lawendą chociaż nigdy róż nie chcoałam.
Mogę tak inspiracje wymieniać bez końca.Dzięki Wam znam nazwy i wymagania roślin. Mogę więc śmiało powiedzieć że ogrodowisko zmieniło wszystko


____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 19:15, 12 mar 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ewa777 napisał(a)
Gosieńko, dziś wróciłam wcześniej z pracy, ale co z tego? U nas wieje okropnie, przeszło gradobicie. Nie wyjdę w taką pogodę do ogrodu...


U nas też wiało ale było 17 stopni i nie padało.Potem wiatr nawet ucichł więc znowu popracowałam.Jestem padnięta ale szczęśliwa.Prawie skończyłam porządki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Magleska 19:50, 12 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Gosiu obejrzałam porównanie -jestem pod wielkim wrażeniem -niesamowita przemiana
i normalnie masz już tak wylizane ,że zazdroszczę po cichutku


ja może jutro coś ogarnę znowu

pracujecie normalnie ? …...my na razie normalnie,tzn do zajechania jeden krok ...
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
malgorzata_s... 19:58, 12 mar 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Magleska napisał(a)
Gosiu obejrzałam porównanie -jestem pod wielkim wrażeniem -niesamowita przemiana
i normalnie masz już tak wylizane ,że zazdroszczę po cichutku


ja może jutro coś ogarnę znowu

pracujecie normalnie ? …...my na razie normalnie,tzn do zajechania jeden krok ...

Wiatr jednak jeszcze znalazł śmieci i wywalił je na trawnik.
Pracujemy nawet bardziej niż normalnie.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies