Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Cioci cz. 3

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Cioci cz. 3

Mari 19:34, 28 wrz 2017


Dołączył: 17 kwi 2014
Posty: 199
Przepiękny ogród Dopiero zaczynam go przeglądac...
Proszę napisać jak zrobione jest oczko wodne? WYłożone folią czy może plastikowa forma a może murowane z kamieni...??Jaką ma głębokość?
malgorzata_s... 11:47, 29 wrz 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
lojalna_ napisał(a)


Pięknie Goska.

U mnie zielono cały czas. Wreszcie kupiłam Vanilia F ))))


A gdzie te wanilki posadzisz?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 11:49, 29 wrz 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Lukasz2013 napisał(a)
Gosiu wszystko mega perfekcyjne. Pozdrawiam


Część Włóczykiju
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 11:51, 29 wrz 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
ElzbietaFranka napisał(a)
Małgosiu jeszcze lato u ciebie ale jesień juz puka. Bluszcze juz sie czerwienią

Dzisiaj piękna pogoda oby jak najdłużej. Grabie liście bo brzozy jak nigdy o tej porze juz nimi sieją.


U mnie też już liście lecą.Dzisiaj słońce ale zimno
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 11:52, 29 wrz 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Margarete napisał(a)
Ależ masz jeszcze kolorów u siebie...właściwie to część jeszcze a część już...tych jesiennych.
Dobrze że choc troche pogoda sie poprawiała
Udanego wekendu!


Dzięki Gosiu.Kolory jesienne w natarciuTrzy kolejne weekendy intensywnie ogrodowiskowe będą
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 11:54, 29 wrz 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
eee_taam napisał(a)
macham Gosiu ....świetne kolory w ogrodzie ...klonik ogień


Ja czekam aż mój największy klon zapłonie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 12:00, 29 wrz 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Mari napisał(a)
Przepiękny ogród Dopiero zaczynam go przeglądac...
Proszę napisać jak zrobione jest oczko wodne? WYłożone folią czy może plastikowa forma a może murowane z kamieni...??Jaką ma głębokość?


Oczko założone jest niezbyt profesjonalnie. Po wykopaniu i zrobieniu półek na różnej głębokości wysypaliśmy piasek aby było gładko i nic nie przedziurawiła folii. Wyłożone jest najgrubszą folią budowlaną podwójnie nie tą profesjonalną do oczek.No i na folii ułożyliśmy gładkie kamienie rzeczne.
W najgłębszym miejscu ma około 1 m. Ryby zimują bez problemu mimo braku filtrów i napowietrzenia.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
lojalna_ 12:03, 29 wrz 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Drugie podejście. Posadziłam je w roku parawanu przy tarasie. Kupiłam hortki w kwietniu jako V okazało się ze to L i znowu szukałam .

Moj klon tylko w połowie czwrony tam gdzie slonce pada )) a Twój taki zarowiasty; ))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
malgorzata_s... 12:06, 29 wrz 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
lojalna_ napisał(a)
Drugie podejście. Posadziłam je w roku parawanu przy tarasie. Kupiłam hortki w kwietniu jako V okazało się ze to L i znowu szukałam .

Moj klon tylko w połowie czwrony tam gdzie slonce pada )) a Twój taki zarowiasty; ))))


Vanilki więcej koloru dają dlatego je lubię.Fajnie tam będą pasowały.
Mój klon też bardziej z jednej strony wybarwiony
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
sylwia_slomc... 12:16, 29 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82142
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Oczko założone jest niezbyt profesjonalnie. Po wykopaniu i zrobieniu półek na różnej głębokości wysypaliśmy piasek aby było gładko i nic nie przedziurawiła folii. Wyłożone jest najgrubszą folią budowlaną podwójnie nie tą profesjonalną do oczek.No i na folii ułożyliśmy gładkie kamienie rzeczne.
W najgłębszym miejscu ma około 1 m. Ryby zimują bez problemu mimo braku filtrów i napowietrzenia.

O i to są informacje bardzo mi potrzebne, dzięki Powiedz jeszcze ile lat temu zakładaliście, chodzi mi o trwałość tej folii po zimach
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies