Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Cioci cz. 3

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Cioci cz. 3

malgorzata_s... 21:24, 06 sty 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Ewa777 napisał(a)


Walentynki na co dzień bez dwóch zdań


Niech i tak będzie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 21:26, 06 sty 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Madzenka napisał(a)
Fajny przegląd roku, podziwiałam sobie! gratuluje programu w TV, oby w tym roku było więcej takich występów
Czekam teraz na Twoje Walentynki w ogrodzie.


Marzenko jak się cieszę że jesteśTak smutno się zrobiło bo wiele osób na jakiś czas zniknęło.Cieszę się że to urlopy tylko były
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 21:31, 06 sty 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
SlonecznyOgrod napisał(a)
Witaj Gosiu , gdzieś u kogoś natrafiłam na temat Mai w ogrodzie, ktoś wspomniał i od razu Cię skojarzyłam z programem , bo oglądałam ostatnio.
Prędzej nigdy przyznaję szczerze, że nie natrafiłam na Twój wątek.
Bardzo spodobały mi sie fotki z lata, które migneły w programie, a w szczególnosci to co zapamietałam to klon palmowy i kształt trawnika z półkolem bukszpanowym pod domem.
Muszę jeszcze dodać, że fajnie wypadłaś, z resztą oboje wypadliscie, wydałas mi sie bardzo ciepłą osobą, taka opiekuńczą ( wnioskuje po głosie) i jeszcze powiedziałam do eMa, ze wygląda mi ona na pielęgniarkę, moze nawet pediatrę ten akcent w głosie hihi

Tak wiec daje znac, że program wyszedł ładnie, chcę zobaczyc z lata taki sam


Witaj DarioBardzo mi miło że program się spodobałŚwietna intuicja,rozpoznawanie zawodu po głosieNie wiem jednak czy jeszcze jakiś program powstanie w moim ogrodzie. Puki co są fotki w wizytówce
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Ewa777 21:53, 06 sty 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18393
Gosiu, jestem pewna, ze niejeden jeszcze program będzie o Twoim ogrodzie Właściwie co roku może być, bo zawsze coś zmieniasz i jest przepięknie o kazdej porze roku
U mnie choróbsko. Dorotka ma anginę od 5 dni i jak na razie żadnej poprawy
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
22:17, 06 sty 2018
Macham noworocznie

Szukam zimy bo się gdzieś zawieruszyła ...ale u ciebie jej nie widzę



malgorzata_s... 23:36, 06 sty 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Ewa777 napisał(a)
Gosiu, jestem pewna, ze niejeden jeszcze program będzie o Twoim ogrodzie Właściwie co roku może być, bo zawsze coś zmieniasz i jest przepięknie o kazdej porze roku
U mnie choróbsko. Dorotka ma anginę od 5 dni i jak na razie żadnej poprawy


Bidulka,wymęczy ją to dziadostwo. Może zły antybiotyk i trzeba zmienić?
Buziaki posyłam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 23:37, 06 sty 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
eee_taam napisał(a)
Macham noworocznie

Szukam zimy bo się gdzieś zawieruszyła ...ale u ciebie jej nie widzę





Coś tam na stokach naśnieżają i chłodzą jakoś ale warunki chyba kiepściutkie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
BASIA8 23:56, 06 sty 2018


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Gosieńko w Nowym Roku Kochana wszystkiego naj naj. Buziam Cię Mocno
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
malgorzata_s... 18:42, 07 sty 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
BASIA8 napisał(a)
Witaj Gosieńko w Nowym Roku Kochana wszystkiego naj naj. Buziam Cię Mocno


Matko kochana Basiu gdzie Ty się podziewałaś?? Witaj kochana i wzajemnie wszystkiego najpiękniejszego Jak zdrówko i jak Mikuś?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Ewa777 21:34, 07 sty 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18393
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Bidulka,wymęczy ją to dziadostwo. Może zły antybiotyk i trzeba zmienić?
Buziaki posyłam


Jutro pójdziemy skonsultować z lekarzem. Może będą jakieś zmiany w leczeniu na lepsze. Tęsknimy
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies