Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Cioci cz. 3

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Cioci cz. 3

malgorzata_s... 11:02, 17 sty 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
eda napisał(a)
gadamy z dziewczynami ruszać by się chciało a tu nima jak śniegu nie ma na łopatę ziemia za twarda ...ech mus czekać ...czekać jeszcze buziaki zostawiam Gosiunia


Nie ma co przyrody pospieszać.Natura mądrzejsza od nas Buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 11:03, 17 sty 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ewa777 napisał(a)
Gosiu, u mnie od soboty mocny mróz, a dziś to nawet śniegiem posypało.
Buziaczki


Ewuś mrozy są i u mnie ale śnieg tylko przypudrował lekko. Nie naśnieżają stoków nawet za bardzo bo im śnieg wiatr zwiewa do lasu i na trasach i tak zielono.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Monia81 21:35, 17 sty 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8002
Gosiu może znasz jakieś fajne wąskie kolumnowe drzewo na wąską rabatę- na moją rozchodnikową napisałam u siebie cobym chciała i nie wiem czy jednak dobrze wybrałam...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Ewa777 17:45, 18 sty 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18416
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Ewuś mrozy są i u mnie ale śnieg tylko przypudrował lekko. Nie naśnieżają stoków nawet za bardzo bo im śnieg wiatr zwiewa do lasu i na trasach i tak zielono.


Dzisiaj to bardzo u Was wieje. Bardzo odczuwalne jest to u Ciebie?
Jeżeli chodzi o narty, to w niektórych ośrodkach warunki są nawet znośne. Czytam na bieżąco aktualności Na pewno dziś by się nie pojeździło ze względu na wiatr.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Margarete 19:18, 18 sty 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Jak tam u was Gosiu orkan ? Wieje mocno ? Sypie? Bo telewizja ostrzega, w najbardziej właśnie południową część Polski ma dotknąć.
U nas sypało że 3 godziny mocno mokrym śniegiem, wieje umiarkowanie. Przez okno miły obrazek ale na drogach czy w ogóle na dworze miło nie jest.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
malgorzata_s... 20:19, 18 sty 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Monia81 napisał(a)
Gosiu może znasz jakieś fajne wąskie kolumnowe drzewo na wąską rabatę- na moją rozchodnikową napisałam u siebie cobym chciała i nie wiem czy jednak dobrze wybrałam...


Byłam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 20:23, 18 sty 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ewa777 napisał(a)


Dzisiaj to bardzo u Was wieje. Bardzo odczuwalne jest to u Ciebie?
Jeżeli chodzi o narty, to w niektórych ośrodkach warunki są nawet znośne. Czytam na bieżąco aktualności Na pewno dziś by się nie pojeździło ze względu na wiatr.


Bardzo wieje i jest znów na plusie więc wszystko płynie. Nie wiem jakie warunki ale chyba kiepskie bo w Szczyrku pustawo.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 20:26, 18 sty 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Margarete napisał(a)
Jak tam u was Gosiu orkan ? Wieje mocno ? Sypie? Bo telewizja ostrzega, w najbardziej właśnie południową część Polski ma dotknąć.
U nas sypało że 3 godziny mocno mokrym śniegiem, wieje umiarkowanie. Przez okno miły obrazek ale na drogach czy w ogóle na dworze miło nie jest.


Porywy wiatru są ogromne.Momentami mam wrażenie że dach zabiera.Drogi czarne bo temperatura na plusie. Chyba że nocą się ochłodzi ale przy takim wietrze raczej nie.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Monia81 20:34, 18 sty 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8002
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Porywy wiatru są ogromne.Momentami mam wrażenie że dach zabiera.Drogi czarne bo temperatura na plusie. Chyba że nocą się ochłodzi ale przy takim wietrze raczej nie.


Gosia u mnie to samo, jak ja nie cierpię tego wiatru, przy takich podmuchach to się boję na maxa, zaś noc z głowy...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Margarete 21:27, 18 sty 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
U nas wiatr spoko ale śniegu nawaliło sporo i czarne drogi to może tylko te główne przez miasto a ulice takie jak moja bielusieńkie.
Nocami ma być teraz na minusie temperatura przez kilka dni to i śnieg się powinien utrzymać. Radocha dla dzieci - z okna widzę już 3 bałwany na przeciwko pod blokami
Pozdrawiam i spokojnej nocy !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies