Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka » Edycja postu

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 21:37, 21 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763





____________________
Bawarka
Radziu2013 21:40, 21 paź 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Ona jest pnąca? Bo potrzebuję róży którą mógłbym podeprzeć tak by pędy zwisała w dół...i myślałem czy pnącą mógłbym w ten sposób poprowadzić...Jak myślisz, czy dałoby z nią radę?

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Kasiek 21:46, 21 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Radziu2013 napisał(a)
Ona jest pnąca? Bo potrzebuję róży którą mógłbym podeprzeć tak by pędy zwisała w dół...i myślałem czy pnącą mógłbym w ten sposób poprowadzić...Jak myślisz, czy dałoby z nią radę?

Chodzi mi o coś takiego...
(zdjęcie zaraz usunę)


Nie usuwaj, tak, jest roza pnaca, mozna ja ladnie ciac i mozna jej dac pole do popisu. Na tej wiezy jest New Dawn.


Moje wlasnie prowadze na zwisajace. Dol mocno podgalam, podporka wyciagam do gory i daje galeziom swobodnie opadac. Ladnie to wyglada, troche jak drzewo placzace
____________________
Bawarka
Radziu2013 21:50, 21 paź 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
O to super Bo zostało rzucone hasło że są teraz tanie w casto...i niby miałem w tym roku ogrodowych zakupów już nie robić, ale że brakuje mi dwóch takich róż do wykończenia rabaty to chyba jednak się skuszę
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Kasiek 21:57, 21 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Radziu2013 napisał(a)
O to super Bo zostało rzucone hasło że są teraz tanie w casto...i niby miałem w tym roku ogrodowych zakupów już nie robić, ale że brakuje mi dwóch takich róż do wykończenia rabaty to chyba jednak się skuszę


Sa zwolennicy i przeciwnicy tej rozy, ja osobiscie jestem z niej zadowolona I pomyslec ze kiedys chcialam juz ja wyrzucic...nie wyrzucilam, dokupilam kolejne
Nawet sam mi sie podklad z niej zrobil
____________________
Bawarka
Kasiek 22:12, 21 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
hanka_andrus napisał(a)
Kasiu, ma róża dużo kwiatków to i dużo płatków. I dobrze, że się osypują, przynajmniej choroby grzybowe ja nie łapią. Mam ją również, i z patyczków dobrze się ukorzenia.


Hanius, no niektorzy nie lubia Mi to nie przeszkadza wrecz przeciwnie, lubie gdy piekne platki leza jak snieg na trawie, slicznie to wyglada
Wlasnie napisalam Radkowi, ze sama mi sie przez podklad ukorzenila, z patyczkow jeszcze nie robilam, moze zrobie do nastepnego ogrodu. Wykorzystam te roze przy ogrodzenie wraz z bukami i klonami, bardzo lubie ja w tym polaczeniu
____________________
Bawarka
Radziu2013 22:17, 21 paź 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Kasiek napisał(a)


Hanius, no niektorzy nie lubia Mi to nie przeszkadza wrecz przeciwnie, lubie gdy piekne platki leza jak snieg na trawie, slicznie to wyglada
Wlasnie napisalam Radkowi, ze sama mi sie przez podklad ukorzenila, z patyczkow jeszcze nie robilam, moze zrobie do nastepnego ogrodu. Wykorzystam te roze przy ogrodzenie wraz z bukami i klonami, bardzo lubie ja w tym polaczeniu


A co to znaczy przez podkład?

Też lubię jak płatki (zwłaszcza jasne ) leżą na trawniku...u mnie co prawda tak nie ( bo nie mam i takich róż) ale u innych lubię pooglądać
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
gosika67 23:28, 21 paź 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witaj Kasiu jak zwykle fotki bombowe, moja śmieciuszka w tym roku nie kwitła, jak myślisz pokaże kwiatki na drugi rok? Róże u mnie też jeszcze kwitną, Pomponella zadziwia mnie, stokrotka zakwitła mi w donicy, lilie kwitną. Jeszcze jest kolorowo.
Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
ryska 19:23, 22 paź 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11636
Oooo Kasia Ty jak zapodasz zdjęcia to i wspomnienia się uruchamiają i wyobraźnia i chciejstwa się pojawiają i apetyt nakręca
Cuda
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Kasiek 21:51, 22 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Radziu2013 napisał(a)


A co to znaczy przez podkład?

Też lubię jak płatki (zwłaszcza jasne ) leżą na trawniku...u mnie co prawda tak nie ( bo nie mam i takich róż) ale u innych lubię pooglądać


Radku, mozna te roze rozmnazac przez podklad, czyli jej galazke przychylic do ziemi i przysypac ziemia, mozesz ja czyms przytwierdzic aby lepiej sie trzymala. W ten sposob, po pewnym czasie, masz nastepna roze Moja jakos przez nieuwage przysypalam ziemia, nawet nie zauwazylam i prosze, mam nastepna New dawn
Tak tez mozesz rozmnazac np hortensje lub rododendrony. Niektore rosliny ukorzeniaja sie szybko, inne potrzebuja troche wiecej czasu.
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies