Gdzie jesteś » Forum » Oddam » Bank patyków-sadzonek

Pokaż wątki Pokaż posty

Bank patyków-sadzonek

krufka 21:48, 26 mar 2017


Dołączył: 15 mar 2017
Posty: 21

Likwiduję stary żywopłot bukszpanowy. Może ktoś reflektuje na pojedyncze egzemplarze ok. 50cm wys. nadające się na niwaki? Przykładowe egzemplarze w temacie o bukszpanach

Chętnie przygarnę patyczki hortensji i dernia sibirica. W zasadzie chętnie przygarnęłabym wszystko, bo prócz bukszpanów nie mam prawie nic, ale jestem tu całkiem nowa i nie wypada Kilka małych krzaczków hortensji kupiłam w zeszłym roku, al jeszcze nie ma czego dzielić
____________________
JustaSłoneczny przy Błękitnej
krufka 21:53, 29 mar 2017


Dołączył: 15 mar 2017
Posty: 21
Bukszpany powędrowały już do nowego ogródka. Może późną jesienią zlikwiduję kolejny fragment żywopłotu, odezwę się, może ktoś zechce skorzystać.
____________________
JustaSłoneczny przy Błękitnej
alinak 07:59, 30 mar 2017


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
A co cie bardziej interesuje kwiaty czy liściowe ,bo ffffszystko to za dużo.
Derenia mam elegantisima
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
krufka 21:29, 30 mar 2017


Dołączył: 15 mar 2017
Posty: 21
Ale ja już nie mam tych bukszpanów, więc nie mam nic do wymiany z ogrodowych

Oczywiście, że dereń elegantisima mnie interesuje, sibirica też. A także odmiana jadalna. Generalnie chętnie przygarnę każdy zbędny patyczek, hortensje, pigwowca, pnącze -wszystko, co da się samemu ukorzenić W zasadzie zakładam ogród od nowa, więc każdy badylek przytulę. Oczywiście pokryję koszty przesyłki.
____________________
JustaSłoneczny przy Błękitnej
pergona 12:05, 29 kwi 2017

Dołączył: 29 kwi 2017
Posty: 8
Hej.Zakladam ogród ,Chętnie przyjmę każda zbędną roślinkę,kwiatuszka,ziarenko.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies