Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To wlasnie Ja

Pokaż wątki Pokaż posty

To wlasnie Ja

GosiaSamosia 20:40, 14 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 40
KasiaW napisał(a)
Zaglądam,
do nas na działkę zaglądały sarenki i zające, a nawet kuropatwy przestały nas odwiedzać gdy ogrodziliśmy działkę. Jeszcze brakuje ogrodzenia frontowego, czasami jakiś zajączek się zabłąka.
Pozdrawiam



U nas w ogole jeszcze nie ma ogrodzenia i póki co się nie zanosi Zanim się wprowadziliśmy to myślałam, że za żadne skarby nie zamieszkam na polub pod lasem bez ogrodzenia bo pewnie mnie ktoś zabije A dzisiaj sama wieczorami spaceruję z psem i nawet do głowy mi nie przyjdą głupie myśli Poczuliśmy się częścią tego miejsca
____________________
Gosia To wlasnie Ja
GosiaSamosia 20:42, 14 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 40
Mini trawnik już prawie gotowy, jutro jak M przekopie już resztę to pokażę efekt końcowy ręcznej roboty jeszcze przed siewem trawy
____________________
Gosia To wlasnie Ja
KasiaW 07:53, 15 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
Czekamy na zdjęcia
____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
GosiaSamosia 09:15, 05 wrz 2017


Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 40
Oj długo mnie nie było ale na działce dzieje się tyle, że w końcu mogę się pochwalić

Przed domem kostka i chodnik!
Ganek już w połowie gotowy, jeszcze tylko daszek!

A o to moje rabaty przed domem












____________________
Gosia To wlasnie Ja
GosiaSamosia 12:12, 05 wrz 2017


Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 40
Szukam podpowiedzi co zasadzić w tym miejscu.
Cień jest tylko od sosny nic poza tym.
Jest to kawałek przed domem zaraz za chodnikiem. Szukam gotowej inspiracji na całą rabatę. Chciałbym wykorzystać posiadające i czekające na swoją kolej 4 jałowce, 4 niskie odmiany trawy i to tyle. marzy mi się aby ta rabata była piękna o każdej porze roku ale też nie zawalona zbyt dużą ilością roślin. Myślałam, żeby kawałek pod samą sosną w półokręgu posadzić jakieś płożące rośliny żeby zrobiły dywan a to z racji nieustającej ilości szyszek i igieł od sosny. Nie chce tam trawnika ponieważ za dużo będzie sprzątania po sośnie- już to przerabiałam.
Jakies pomysły?









____________________
Gosia To wlasnie Ja
GosiaSamosia 09:11, 06 wrz 2017


Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 40
Wczoraj mimo złej pogody posialiśmy upragnioną trawę
Teraz czekamy na efekty.



Zabrałam się też za hortensję ogrodową. Posługując się filmem z Zielonego Pogotowia rozsadziłam pędy z ukorzeniaczem do doniczek i jeszcze około 3 tygodnie będę cierpliwie wyglądała efektów

____________________
Gosia To wlasnie Ja
Ewa4 09:37, 11 lis 2017


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Witaj Gosiu . Jeszcze u Ciebie nie byłam ale widzę , że ciekawy ogród się zapowiada .
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies