Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na 6 arach porozmawiajmy o ogrodowych czarach...

Pokaż wątki Pokaż posty

Na 6 arach porozmawiajmy o ogrodowych czarach...

anbu 08:27, 18 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ankadobrzynianka napisał(a)



Faktycznie czary w tym wątku Czarujesz ilością i kolorami żwirku Hmm jak dla mnie za dużo tych esów-floresów
____________________
Ania Ogród Ani :)
Ankadobrzyni... 16:37, 18 maj 2016


Dołączył: 06 maj 2016
Posty: 28
Witaj Luciu
od poczatku mi cos nie pasowało - i tu masz rację za DUŻO kolorków żwirku. Elegancko wygląda 1-2 kolorki a te znaki to znaki zodiaku nasze To 5*5 metrów i ciężko mi było zagospodarować ten kawał. Przerobie to ale narazie muszę ogarnąć warzywnik...bo tak to dopiero teraz bym wszystkich roz... czarowała.


Ludwika napisał(a)
Witaj, przyszłam z rewizytą Lewa strona fajnie się zapowiada. Prawa jak dla mnie trochę przekombinowana Chodzi mi o mnogość rodzajów żwiru/kamyka. Ja bym na tak małym fragmencie zostawiła maksymalnie dwa rodzaje. Ale to tylko moje zdanie, mam nadzieję, że się nie pogniewasz A ten napis czarny to coś oznacza w jakimś alfabecie, którego nie znam, czy to po prostu luźne graficzne zabawy?
____________________
na 6 arach porozmawiajmy o ogrodowych czarach
Ankadobrzyni... 16:45, 18 maj 2016


Dołączył: 06 maj 2016
Posty: 28
Aniu Fakt "za żwirkowałam równo" ale jeszcze trochę i nabędę nowe umiejętności dzięki ogrodowisku i coś wykoncypuję eleganckie. Baaardzo dziękuję za odwiedziny i konstruktywną krytykę a znaki muszą zostać jeszcze na chwilę to nasze znaki zodiaku. pozdrawiam



anbu napisał(a)


Faktycznie czary w tym wątku Czarujesz ilością i kolorami żwirku Hmm jak dla mnie za dużo tych esów-floresów
____________________
na 6 arach porozmawiajmy o ogrodowych czarach
donia76 10:15, 25 maj 2016


Dołączył: 17 kwi 2016
Posty: 131
Aniu pewnie ciężko pracujesz w ogródku , coś długo nic nie piszesz
____________________
Aldona W małym ogrodzie Doni
Sonia 18:41, 29 maj 2016


Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 85
Tak, tak czekamy na fotki z ogródka
____________________
SoniaSonia-ogród moja pasja
Makusia 11:46, 16 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Witaj Aniu,
niezleżenie czy żwirek się podoba, czy nie, to trzeba Ci oddać, że te wzory pracy musiały Cię kosztować.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies