Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » pod lasem wysokim

Pokaż wątki Pokaż posty

pod lasem wysokim

hanka_andrus 08:09, 03 cze 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Marto,Dziękuję za wypowiedź w sprawie ratowania Rh.Wiele jest takich zdarzeń w naszych ogrodach,i fachowe opisanie choroby i sposobu jej leczenia jest bardzo potrzebne.Nie ukrywajmy,rośliny kupujemy na całe życie,ich albo nasze,i chcemy ,żeby cieszyły się zdrowiem.I były piękne.
Iteę też namierzyłam wiosną,i chyba jesienią ją sobie sprawię.Pokaż kwiaty jak już zakwitnie.

Miłego!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
monteverde 02:21, 06 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Finka fajnie ,że napisałaś jak ratowałaś Rh i czym, a okaz piękny)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
bogumila 13:49, 10 cze 2011


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
ell napisał(a)
Mam ten sam problem wszelkim robactwem, które spada z drzew (sąsiaduję z lasem) prosto na moje drzewka. W pierwszym roku doszczętnie zjadły mi świeżo zasadzoną wisienkę i agrest. Zostały suche gałązki.

Ten sam problem u mnie - bardzo stare buki.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
karlak 17:05, 27 paź 2013

Dołączył: 23 maj 2011
Posty: 17
Witam, wiem że długo mnie nie było i nawet nie mam nic na usprawiedliwienie tej forumowej ciszy z mojej strony. Ale uwierzcie mi, że mimo iż nic nie pisałam, bywalczynią tego forum jestem stałą Codziennie przez ten cały czas podpatrywałam Wasze zmagania i piękne ogrody, podpatrując i ucząc się pomalutku upiększałam swoje podwórko Wiem, że jeszcze sporo pracy przede mną ale na tę chwile jestem zadowolona z ogólnego jego wyglądu i jestem gotowa aby pokazać Wam co udało mi się samej przez ten czas zrobić.
Oto kilka już jesiennych migawek:
asica 17:26, 27 paź 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3830
Faktycznie trochę Cię nie było, za to teraz wspaniałych kolorów jesieni dostarczyłaś.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
karlak 09:45, 02 lis 2013

Dołączył: 23 maj 2011
Posty: 17
Dziękuję, pomału nadrabiam zaległości ...
U mnie dziś niestety deszczowo ...
A chciałoby się jeszcze posiedzieć na tarasie w piękny i ciepły jesienny poranek.
No nic, stolik i krzesełka jutro wywędrują już chyba na zimowe spoczywanie w drewutni Ł=

karlak 10:25, 02 lis 2013

Dołączył: 23 maj 2011
Posty: 17
Korzystając z chwili wolnego czasu, spróbuje się wytłumaczyć ze swojej ciszy na forum.
Mimo tegoż iż nie udzielałam się na forum, aktywnie podglądałam Wasze piękniejące z miesiąca na miesiąc ogrody i pomalutku przekopywałam swój
A oto efekty mojej pracy:
Rok 2011


Rok 2013


Rok 2011

Rok 2013

Rok 2011

Rok 2013

Rok 2011

Rok 2013
Mathildis 22:20, 28 lut 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Wpadłam przypadkiem...
szkoda, że się nie udzielasz na forum... bardzo piękne przemiany....chętnie zobaczyłabym jeszcze....
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies