Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomoc - kostka granitowa przed domem ?

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomoc - kostka granitowa przed domem ?

justi 13:23, 19 cze 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Tak Paweł ma rację. Prosta linia to jest to. Widzę tu jeszcze jakąś ,,puszkę,, przed garażem, którą Sebek na swoim rysunku zamalował. CHyba nie wziął jej pod uwagę.
A może tak by Ci pasowało
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
justi 13:24, 19 cze 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
szare - kostka
białe - kamyczki
zielone - kule bukszpanowe
zielone jeszcze przy garażu - coś piennego np cis lub inne
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Pwl 13:38, 19 cze 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 925
Teraz widzę w czym problem.. planowana furtka nie jest na wprost drzwi i wejścia. Rzeczywiście
można się zaplątać jak to poprowadzić. Po pierwsze przejdź się tak jakbyś szła do domu, będziesz
przemierzała ten odcinek tysiące razy w życiu więc musi Ci się dobrze iść. Nie wiem jaki jest tam
skos.. to jest w podobnym układzie który proponujesz. W środku dla zachowania równowagi może
być kwadrat lub szeroki prostokąt a w środku może ozdobne drzewo lub jakiś dekoracyjny iglak.
Powierzchnie możesz zmniejszyć właśnie prowadząc obwódki z kostki granitowej a płytę dać
od środka jak masz na tarasie. Wygląda świetnie. Zawsze są jeszcze donice w których można
stworzyć kompozycje na całe lato. Pooglądaj ogródki w wątku.

____________________
paweł
zbigniew_gazda 13:52, 19 cze 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Ocia witaj. Wydaje mi się że aby coś rozsądnego doradzić potrzebny jest plan działki z domem i planowanym wejściem i wjazdem. Zastanawia mnie dlaczego ścieżka do schodów domu jest "pod kątem" ? Narysuj planik na kartce papieru zeskanuj i wstaw.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
justi 22:09, 19 cze 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Może wstaw zdjęcie, na którym dom widać prosto. I jeszcze, żeby było widać cały teren od płotu, furtki - do domu. Trochę dziwnie to napisałam, ale chyba się domyślisz o co chodzi.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
ocia79 23:03, 19 cze 2011


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Jestem juz jestem.
Widze, ze namieszalam.
Furtka jest naprzeciwko wejscia w linii prostej.Te plyty tymczasowo sa tak pod skosem ulozone.Kostka ma byc normalnie.Jutro po pracy zrobie lepsze zdjecie.
Fajny pomysl z tymi drzewkami na scianie garazu.




____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies