Kaliny mają słońce ale nie jest to ekspozycja południowa przez cały dzień.
Daj swoim czas na ukorzenienie. Moja Mariesi i Watanabe dopiero po kilku latach tak obrodziła w kwiecie.
Powiem ci Martuś że słabo coś te moje baterie się ładują, idzie mi to plewienie jak po grudzie.
Jakieś nowe chwasty mam, ciężko się z nimi walczy
Kadruję Aprilku kadruję, całość uwierz nadal chaotyczna.
Dobrze, że na fotkach odgłosów budowy nie słychać.
Już nie liczę ile tych szeregówek budują i "włajasz włajasz" w tle na full