Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzgórze chaosu » Edycja postu

Wzgórze chaosu

Iwonka 12:36, 17 maj 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 12:36, 17 maj 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
Kloniki i buczek

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 12:45, 17 maj 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
Czyściec jako obwódka polecam już kolejny rok.
Glicynia biała mimo mocnego cięcia coś tam kwitnie i pachnie obłędnie.
Żeleźniaki startują.

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 12:47, 17 maj 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
Glediczja potwór Niech już zwolni

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 12:48, 17 maj 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
I moje najpiękniejsze w tym sezonie bratki kolor meeega piękny!!!

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
ewsyg 13:02, 17 maj 2026


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13057
Iwonka napisał(a)
Glediczja potwór Niech już zwolni



Chętnie bym tutaj posiedziała z kawusią.
Pięknie u Ciebie Iwonko.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
April 10:18, 18 maj 2026


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Iwonko, podziwianie twojego ogrodu to dla mnie niesłychana przyjemność
____________________
April April podbija las Mazowsze
Iwonka 19:17, 01 cze 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
MartaCho napisał(a)
Iwonko,
Twoje kaliny są przepiękne. Tak, jak cała reszta zresztą też Napisz proszę- one pełne słońce u Ciebie mają, czy są też w miejscach bardziej cienistych, a mimo to kwitną? Moje dwa maluszki dopiero zawiązują pąki i się zastanawiam, czy wystarczająco dużo słońca mają tam, gdzie są.

Faktycznie przed deszczem było już tak strasznie sucho, że plewienie było bardzo uciążliwe. Deszcz był bardzo potrzebny. Ładujmy zatem baterie przed ruszeniem w chwasty jak wróci pogoda
Kaliny mają słońce ale nie jest to ekspozycja południowa przez cały dzień.
Daj swoim czas na ukorzenienie. Moja Mariesi i Watanabe dopiero po kilku latach tak obrodziła w kwiecie.
Powiem ci Martuś że słabo coś te moje baterie się ładują, idzie mi to plewienie jak po grudzie.
Jakieś nowe chwasty mam, ciężko się z nimi walczy
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 19:17, 01 cze 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
ewsyg napisał(a)
Chętnie bym tutaj posiedziała z kawusią.
Pięknie u Ciebie Iwonko.
Tak kącik zachęca do posiedzenia, tylko ten metal na fotkach urokliwy a w realu mało wygodny

____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Iwonka 19:17, 01 cze 2026


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
April napisał(a)
Iwonko, podziwianie twojego ogrodu to dla mnie niesłychana przyjemność
Kadruję Aprilku kadruję, całość uwierz nadal chaotyczna.
Dobrze, że na fotkach odgłosów budowy nie słychać.
Już nie liczę ile tych szeregówek budują i "włajasz włajasz" w tle na full
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies