Ależ masz bujnie i różnorodnie. Cudnie!
Iwonka przepięknie u Ciebie . I czytam że szukasz Kaliny. Kupiłam st keverne a przy okazji sfotografowałam dużą w ogrodzie właścicielki szkółki . Piękna jest . Wstawię foto u mnie .