W ogrodzie bez zmian, kwitnie dużo kwiatów.
Maj i czerwiec to najbardziej kolorowe miesiące u mnie.
Lipiec zapowiada się spokojnie, a sierpień to hortensje i zawilce więc fajnie

Czerwcowy spam to teraz głównie ławka pod drewutnią.
Zakwitły tam wszystkie piwonie, łany czyśćca wełnistego i szalony ostrogowiec.
To jego pierwszy sezon, ciekawe co pokaże w kolejnych.
Kwitnie też żeleźniak i czosnki Krzysztofa, kocimiętki, szałwie, jarzmianka.
Startują bodziszki Dreamland i Rozanne. Cały czas kwitnie Max Frei.
Niezmiennie nadal kwitną trzy derenie kousa.
Na zewnątrz pada deszcz więc korzystam z wolnego i wrzucam fotki z tygodnia.