Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi

Nallar 21:30, 13 maj 2019


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Ale zazdroszczę....Być, widzieć, uczestniczyć w takim wydarzeniu. Piękna sprawa.
Niech wszystkie zdrowo rosną.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Basilikum 21:34, 13 maj 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
rabarbar


wielkolud, po obraniu wazyl 434 gr,


juz troche zamrozilam, bedzie konfitura z niego
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
pestka56 21:44, 13 maj 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Śliczne maluszki
A ja mam 5 kiciusiów
____________________
Kasia
Basilikum 21:49, 13 maj 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
laska Aarona sie to u nas nazywa


lubin lada chwila tez zacznie

ktory z tych to brunera?


(te liscie w prawym dolnym rogu naleza do tego kwiatka te inne sa od hortenji)
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 21:55, 13 maj 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Nallar napisał(a)
Ale zazdroszczę....Być, widzieć, uczestniczyć w takim wydarzeniu. Piękna sprawa.
Niech wszystkie zdrowo rosną.

my mamy owce juz z 8 lat a drugi raz nam sie udalo. Troche strachu tez bylo, bo pierwszy jakos nie chcial wyleciec a moze dla nas bylo to za dlugo.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 21:59, 13 maj 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
pestka56 napisał(a)
Śliczne maluszki
A ja mam 5 kiciusiów

kiciusie tez mam ale kotka nam ich jeszcze nie przedstwila, mieszkaja w szopie ale jeszcze ich nie widzieismy wiec nie wiem ile i jakie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
ElzbietaFranka 22:17, 13 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
Izo widze, ze szycie trwa w jak najlepsze nalezy sie cieszyc. Owieczek przybywa tez nalezy sie cieszyc z kazdego przyjscia na swiat.
U nas zimno jak cholera roznica miedzy wczoraj a dzis ok 17 stopni wczoraj upal dzisiaj ziomb.

Ladnie kwitnie montana tak jak Kindzia marze o takim powojniku ale nie da rady. W zeszlym tygodniu u nas byl spory jednodniowy mroz i duzo roslin mi zmrozilo nawet magnolie, winorosle, i mlode odrosty traw.
Taki rok jak 2018 to wyjatek u nas to roznica 2 tygodni. Jeszcze na dodatek tak sucho, deszcze nie pada a jak pada to mrzawka.

Powojniki tylko moge podziwiac u innych.

Pozdrawiam i ciepelka zycze.


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Nallar 22:38, 13 maj 2019


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Basilikum napisał(a)


ktory z tych to brunera?



Brunnera to ta z marmurkowymi liśćmi. Nie mów że nie wiedziałaś
https://www.whiteflowerfarm.com/24900-product.html
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
pestka56 01:42, 14 maj 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
U nas inaczej. Ta kotka zaczęła przychodzić do nas na początku zimy. Najpierw po jedzenie. Potem wprowadziła się do garażu. A kiedy zabrakło Pasqala zaczęła wchodzić do domu. Ładna czekoladowa trikolorka i bardzo miła. Nie pokłóciły się ze Spinozą, więc w końcu została. Ale ciągle myśleliśmy, że to czyjaś kotka. Nie chcieliśmy nie swojego zwierzaka sterylizować. No, i mam w pracowni na poddaszu kocie przedszkole. Są śliczne, a kocica pozwala głaskać i brać do rąk. Obserwujemy jak się zmieniają, rosną, jak przybywa im kolorów na futerkach. Dla 2 kociaków już mam domy. Muszę znaleźć jeszcze 3.
____________________
Kasia
Basilikum 06:38, 14 maj 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Ewa nie nie bylam pewna, bo one maja w sumie takie same listki i kwiatki, roznia sie tylko tym marmurkiem.

Elu zycze wiec ocieplenia i deszczu. U nas solidnie popadalo i robi sie wreszie cieplej. Mrozow nie bylo od polowy kwietnia.

Kasiu to nasza stara juz kotka, w sumie nam zawsze male pokazuje szybiej jakos, przynosi w pysku i kladzie na wycieraczke a teraz cos sie obrazila. My tez dla dwoch mamy juz dom. Jednego chcemy sobie zostawic.



dziewanna kwitnie jedna fioletowa przeadzilam, troche sie bala, bo a palowy korzen i oczywiscie kawalek wyrwalam ale widze, ze sie przyjela w nowym miejscu.


bociek w czosnku


____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies