Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Lubdom 2018. Spotkanie 25.03.2018 Lublin

Pokaż wątki Pokaż posty

Lubdom 2018. Spotkanie 25.03.2018 Lublin

koliber 07:32, 26 mar 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Dziewczyny i Panowie - dziękuję wszystkim za spotkanie

Było wspaniale móc Was poznać

Mam nadzieję na więcej takich spotkań

Pozdrawiam gorąco
____________________
Zielona przestrzeń
Gocha 09:26, 26 mar 2018


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ja też dołączam się do podziękowań dla Kasi i innych ogrodowo zakręconych za zorganizowanie spotkania. Wszystkim razem i każdemu z osobna za to że mogłam spotkać i poznać kolejne super osoby. Cieszę się że nasz region rozrasta się ogrodowiskowo. Amelko dzięki za piękne zdjęcia- marnujesz się kobieto. Natomiast wszystkim Panom dzięki wielkie za wsparcie dla swoich połówek. I Agnieszko dla Ciebie przeogromne buziaki za tak miłą i piękną niespodziankę- znaczki ogrodowiskowe i super , że Szefowa pozwoliła nam na taki cudny wyróżnik. Będę go oczywiście trzymać do kolejnych spotkań. Wieczorkiem spróbuję pozaglądać w Wasze wątki.
Wszystkim ślę uściski
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
agapant 09:44, 26 mar 2018


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1290
Ja także cieszę się ze spotkania , poznania nowych osób z podobną pasją Czekam na kolejne spotkanie, bo on tak bardzo ładują bateryjki. A co do niespodzianki, cała przyjemność z dawania po mojej stronie. Pozdrawiam zakręcone ogrodniczki.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
Betka 18:50, 26 mar 2018


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Tak niespodzianki supeeeer!!! Podejrzewam że teraz będą nam towarzyszyły na spotkaniach
Dziękuję i ja
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 15:52, 27 mar 2018


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Dziewczyny podczas wiosennych porządków będę robiła podziały roślin i tak sobie myślę że jak któraś ma nadwyżki albo może je zrobić to byśmy się powymienialy zawsze to taniej. A poza tym to fajnie mieć roślinki od kogoś w swoim ogrodzie.... Kojarzą się bardzo pozytywnie z osobą od której je mamy
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
sierotka 13:04, 04 kwi 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Betka fajny pomysł ,ja wprawdzie dopiero zaczynam ,ale jak tylko cosik mi urosnie to bedę się dzielic .

Przecież bedą nasionka i inne jesienią
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
rozajerycha 15:12, 06 kwi 2018

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Ogrodowiczanki to najsilniejsza grupa jaka spotkała się w naszym regionie.
Każde spotkanie poprzednie było fantastyczne i miłe ,ale było raczej mniej osób ?
Brawo Wy
Pozdrawiam ciepło
martek
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
katel 18:09, 08 kwi 2018


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Betka napisał(a)
Dziewczyny podczas wiosennych porządków będę robiła podziały roślin i tak sobie myślę że jak któraś ma nadwyżki albo może je zrobić to byśmy się powymienialy zawsze to taniej. A poza tym to fajnie mieć roślinki od kogoś w swoim ogrodzie.... Kojarzą się bardzo pozytywnie z osobą od której je mamy


Popieram i ja - sama mam już sporo takich od kogoś podarowanych.

rozajerycha napisał(a)
Ogrodowiczanki to najsilniejsza grupa jaka spotkała się w naszym regionie.
Każde spotkanie poprzednie było fantastyczne i miłe ,ale było raczej mniej osób ?
Brawo Wy
Pozdrawiam ciepło
martek

Marto szykuj się na przyszły rok
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies