Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogródek działkowy ROD Jarosław

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogródek działkowy ROD Jarosław

MichalW 23:30, 15 gru 2019

Dołączył: 15 gru 2019
Posty: 1
Witaj miło popatrzeć jak od zera powstaje piękna działka. Nie masz problemu z władzami RODu jeśli chodzi o stawianie kilku małych budynków ? My trafiliśmy niestety na niemiłych sąsiadów, którzy się wtrącają gdzie co ma być. Zarząd u mnie też się czepia. Postawiłem kibelek tylko że podwójny to dostałem słowne upomnienie. Mam go rozebrać jak wybuduje altanę bo ma stać przy domku. Zasłoniłem się panelami z jednej strony. Prezes kazał je zdemontować i postawić metr od siatki
Klaris 23:10, 29 cze 2021

Dołączył: 29 cze 2021
Posty: 1
Witam wszystkich działkowiczów , oszukałam sie działek jak głupia moze niektórym wyda sie to śmieszne i pytam ale czy ma ktos jakaś informacje odnośnie wolnej działki w okolicy Sanu ? Mieszkam na Kopernika i zależy mi na bliskiej lokalizacji . Mam synka który ma roczek i zamiast latać z nim po mieście w czasie spacerów chcemy mieć jakies miejsce na posiedzenie i nawet rozłożenie basenu w te upały które panują . Dziękuje wszystkim za odpowiedzi miłego odpoczynku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies