Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 14:21, 02 maj 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ja kupowałam w bergenii.pl. Widzę, że do 10.05 mają przerwę i nie można sprawdzić, czy są na stanie...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
TAR 19:18, 02 maj 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7607
Asia a napisz mi jak Twoje kokorycze sie maja, u mnie wyglada jakby zanikly. Szkoda. Wiecej ich nie kupie jak to jednoroczne.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
galgAsia 20:14, 02 maj 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kokoryczki mają się nieźle, jest ich coraz więcej Chyba spodobała im się miejscówka. Spokojnie poczekaj, bo jeśli różnica między nami to ok. 2 tyg., to powinny się lada dzień pokazać
Tak wyglądały wczoraj:

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Monia81 22:01, 03 maj 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Ten zawilec gajowy śliczny, początkowo myślałam, że to przylaszczka, podobny bardzo, ciekawe jak będzie się rozrastał, czy szybko?, będę u Ciebie sobie go podglądać buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Magleska 21:31, 04 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
galgAsia napisał(a)
Przyłapany w kąpieli



musiałam zacytować
rewelacyjne fotki ,a ta ptasia mina bezcenna

mam nowy wątek
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
galgAsia 12:30, 05 maj 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Monia81 napisał(a)
Ten zawilec gajowy śliczny, początkowo myślałam, że to przylaszczka, podobny bardzo, ciekawe jak będzie się rozrastał, czy szybko?, będę u Ciebie sobie go podglądać buziaczki
Monia, mam jeszcze białego Alba Plena i białego z niebieskim oczkiem Blue Eyes . Jeszcze nie kwitną, ale spokojnie daję im czas. Zobaczymy, czy będą się rozrastać tak samo entuzjastycznie jak zwykły gajowy Bo ten to idzie jak burza
Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 12:33, 05 maj 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magleska napisał(a)


musiałam zacytować
rewelacyjne fotki ,a ta ptasia mina bezcenna

mam nowy wątek
Buziaki
Madzia
Byłam, widziałam Dzieje się u Ciebie , za to u mnie zastój... Cóż, są takie dni...

Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 12:51, 05 maj 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Pogoda majówkowa skutecznie zatrzymała mnie w domu, jak chyba wszystkich. Mokro, wietrznie, zimno... Żeby na początku maja zasuwać w golfie na grzbiecie...

Wykorzystałam czas na działania indorowe . Rozsadziłam pomidory. Posiałam ogórki, cukinie, dynie i melona . Zreanimowałam i posadziłam zasuszone kłącza dalii znalezione w zapomnianym kartoniku . Zaczęłam obsadzać skrzynki na balkonie, bo przyszły roślinki z ogrodbellingham . Kupiłam oczywiście szałwie: Amistad, Love and Wishes, Kisses and Wishes, bazylię krzaczastą, gaurę Gambit Rose, heliotropy. Bardzo ładne sadzonki przyszły To, co wsadzone do donic, zaraz będzie kwitło

A w ogrodzie to jeszcze wykopałam i podzieliłam dużą kępę przebiśniegów. Wsadziłam je do doniczek, żeby się rozrastały, a jesienią posadzę je po drzewami we wgłębniku, hahaha... Ciekawe, czy zdążę zrobić ten wgłębnik...

No i przyjechała dziś nowa magnolia Magnolia denudata Double Diamond. Kwitnie na biało, podobno pachnie cytrynowo i ma kolumnowy pokrój. I tylko jedno pytanie - gdzie?!? gdzie ja ją posadzę?!? Ale tak długo na nią polowałam, że jak w końcu dopadłam, to nie umiałam odpuścić.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 13:00, 05 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
Zawsze możesz u mnie w ogrodzie ją posadzić wygooglałam sobie, bardzo ładny ma kwiat
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 16:42, 05 maj 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Fajnie podziałałaś I przypomniałaś mi, że też mam jakieś dalie w garażu do posadzenia
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies