Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wersja mini mini

Pokaż wątki Pokaż posty

Wersja mini mini

stychaz 21:10, 03 lip 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
No i nici ze zdjęć anabelki Wracam trochę późnawo a poza tym pada, pada, pada. Cieszę, że chociaż trawę udało mi się wczoraj skosić.
Po tych deszczach widzę ewidentną różnicę między anabelką a limką. Anabelka ma śliczne kwiaty i zakwita wcześniej ale po deszczach to masakra. Pokłada się i ciągle się koło niej trzęsę czy kwiat się nie złamie. Z limkami problemu takiego nie ma. Kurcze, babie to nie dogodzisz
____________________
Justyna - Wersja mini mini
stychaz 21:10, 03 lip 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Madziu, czytałam u Marzenki, ze byłaś w Kwiatonie. Poczyniłaś jakieś zakupy?
____________________
Justyna - Wersja mini mini
noemi 22:02, 03 lip 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Byłam ale nic nie kupiłam , chciałam surfinię białą , ale były tylko trzy sztuki ... w drodze powrotnej kupiłam sobie u mnie w kwiaciarni , które namierzyłam już wcześniej ... tylko teraz nie mam pomysłu gdzie je posadzić ... ale to jest ostatni gwizdek, bo widzę, że kończy się wybór na balkonowe ... ładne były h.limelight po 22 zł , ale ja już mam ...nauczka dla mnie na przyszłość, że nie ma co panikować, bo po tym, jak w tamtym roku były nie do kupienia u nas, to myślałam,że teraz też tak będzie ...

a o do anabell to kwitnie szybciej od lime, ale pokłada się i trzeba ją podwiązywać ...może swojej daj kijka , bo szkoda będzie jak się uszkodzi po własnym ciężarem ...

... ale w kwiatonie upatrzyłam sobie kwiatka do domu, palmę i rogi łosia ... tylko muszę się zastanowić gdzie je dać , bo u mnie nie ma gdzie ustawić kwiatów !!! ... przy oknach balkonowych nie ma jak , no i jest tylko kuchenne okno ... ale to widziałaś a co ustawię dalej od okna to nie rośnie ...

____________________
ogród magdalenka
polichlorek 21:50, 09 lip 2012


Dołączył: 04 maj 2012
Posty: 296
co nowego? wrzuciłabyś kilka nowych fotek... jestem ciekawa Twoich nowych inspiracji..
masz już początki ekranu z cisów?
____________________
polichlorek Ala - Mój ogród - złe dobrego początki Sezon ogród
stychaz 16:04, 10 lip 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
polichlorek napisał(a)
co nowego? wrzuciłabyś kilka nowych fotek... jestem ciekawa Twoich nowych inspiracji..
masz już początki ekranu z cisów?


Cześć Polichlorek

U mnie cisza ogródkowa. Troszkę namieszałam dziś w donicach i wyrwałam kilka chwastów. Ogólnie to rzecz biorąc to wyleguję się na tarasie i podziwiam moje hortensje.
Co do cisów, to chyba odpuszczę je sobie na sierpień, gdy szkółkarze znów zaczną kopać.
Mój M też zaczął przebąkiwać coś o jakiejś wiacie na drewno, która miała by stać w moim zaplanowanym kąciku wypoczynkowym. Drewno, na co komu drewno. Chyba, ze go przekabacę na taką super wiatę, którą sobie wymyśliłam, to wtedy może być.
A co do kąciku to grzecznie czekam na przybycie ..... leżaczka z podnóżkiem
____________________
Justyna - Wersja mini mini
stychaz 14:22, 12 lip 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Mam nowego mieszkańca tarasu

będzie tu do czasu aż nie posadzę cisów i wisienek

i kilka widoczków z poziomu leżaka
____________________
Justyna - Wersja mini mini
noemi 15:31, 12 lip 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Piękne widoki ...leżaczek bardzo zachęca do odpoczynku mały i zgrabny
____________________
ogród magdalenka
stychaz 15:35, 12 lip 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
noemi napisał(a)
Piękne widoki ...leżaczek bardzo zachęca do odpoczynku mały i zgrabny


Dziękuję Madziu i co ważne - składany. W komplecie jest jeszcze do niego podnóżek doczepiany ale na razie z niego zrezygnowałam bo i tak M. będzie narzekał, że na tym tarasie to jeszcze tylko diabła brakuje

Boże znowu leje a ja miałam żurawki sadzić no ale przynajmniej nie muszę trawy podlewać
____________________
Justyna - Wersja mini mini
noemi 15:51, 12 lip 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Wiem coś o tym , bo u mnie doniczki królują ale leżaczek musi być ... bardzo mi się podoba kula z bukszpanu podsadzona bluszczem ... zrób kiedyś fotkę tej kompozycji
____________________
ogród magdalenka
stychaz 19:03, 12 lip 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Ale to żadna kompozycja po prostu kulka bukszpanu i bluszczem. Niestety nie wiem co to za odmiana. Ma biało obrzeżone liście.

Mówisz i masz :

____________________
Justyna - Wersja mini mini
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies