Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wersja mini mini

Pokaż wątki Pokaż posty

Wersja mini mini

stychaz 19:04, 12 lip 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Trochę mnie denerwuje ta rozczochrana czuprynka ale chyba nie mogę go trzeci raz przyciąć czy jeszcze mogę?
____________________
Justyna - Wersja mini mini
noemi 19:36, 12 lip 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Dziękuję .. bardzo ładnie ...ciekawe jak nam przezimują w donicach bukszpany??? ...trochę mi szkoda ich zostawić i główkuję jak je zadołować ? gdzie? ...a przyciąć myślę, że jeszcze możesz ... w sierpniu jeszcze można delikatnie przyciąć ... ja wczoraj obcinałam jedną kuleczkę a w dwa dwa dni temu zawijasek
____________________
ogród magdalenka
stychaz 19:42, 12 lip 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Doniczki ociepliłam od środka styropianem i będę się modlić żeby przeżyły.

____________________
Justyna - Wersja mini mini
Madzenka 21:15, 12 lip 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
stychaz napisał(a)
Trochę mnie denerwuje ta rozczochrana czuprynka ale chyba nie mogę go trzeci raz przyciąć czy jeszcze mogę?

Tnij spokojnie ile chcesz do końca sierpnia. Danusia swoje poczochrane nawet na początku września ciacha
Leżaczek z Jyska ? chyba taki sam jak mój
Ślicznie zdjęcia bukszpana a horti miodzio !!! pozdraiwma serdecznie.
Ps tarty chyba nie masz w czym robić!!!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:16, 12 lip 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jutro będę w Magnoli może mam zabrać do samochodu?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
polichlorek 21:47, 12 lip 2012


Dołączył: 04 maj 2012
Posty: 296
no, leżaczek wypasiony!! teraz możesz się wylegiwać i podziwiać efekty swojej ciężkiej ogrodowej "harówki" - ale przyjemność, co?
niestety leje..... ehh.....
i ja mam taki bluszcz u siebie, ale rzeczywiście nie wiem jak się nazywa... coś mi się kojarzy "bluszcz kanaryjski" ale nie wiem, która to odmiana. ważne, że wygląda PIĘKNIE, szczególnie w połączeniu z bukszpanem
____________________
polichlorek Ala - Mój ogród - złe dobrego początki Sezon ogród
stychaz 13:43, 13 lip 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Marzena2007 napisał(a)

Leżaczek z Jyska ? chyba taki sam jak mój
Ślicznie zdjęcia bukszpana a horti miodzio !!! pozdraiwma serdecznie.
Ps tarty chyba nie masz w czym robić!!!!!


Leżaczek zamówiłam na allegro. Przepraszam za zgapienie ale nie wiedziałam, że też masz lamelki na paskach.

ps. do tarty mam jeszcze jedna foremkę, więc jak te za bardzo Ci nie przeszkadzają , to ja wstępnie zjawię się po nie 1 lub 2 sierpnia.
____________________
Justyna - Wersja mini mini
Milka 13:46, 13 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
stychaz napisał(a)
Ale to żadna kompozycja po prostu kulka bukszpanu i bluszczem. Niestety nie wiem co to za odmiana. Ma biało obrzeżone liście.

Mówisz i masz :



bardzo ładnie Justynko, a ciachać można; ja niebawem biorę sie za moje, bo podrosły i kształt straciły!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
stychaz 14:01, 13 lip 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Wczoraj się nakulkowałam w troszkę innym wymiarze. Kiedyś na jakiejś angielskiej stronie wystroju wnętrz dla dzieci znalazłam super pokój. Biały z kolorowymi dodatkami. A że na punkicie białego mam lekkiego fisia, to postanowiłam, że jeden pokój chłopaków będzie biały ze słonecznym borderem, czyli porozrzucane kolorowe kule różnych wielkości wzdłuż ściany.
I chociaż od naszego wprowadzenia się minęło już półtora roku, jeden z borderów robiłam właśnie wczoraj. Kulki rozrzucałam do 00:53 a potem się okazało, że mam uczulenie na Fluggera Dzisiaj więc piję wapno i powstrzymuję się przed drapaniem. Masakra ale border OK. Jak ogarnę pokój, to pstrykne parę zdjęć i wrzucę do wątku Pokoiki

Do zabordowania został mi jeszcze drugi pokoik, w którym chłopcy urzędują. Tam będzie połączenie bardziej chłopięce, czyli zielony, niebieski, fiolet. Meble są tylko zabejcowane ("stara" seria Ikei, która niestety jest już nie do kupienia) więc barwy troszkę stonowane.

Uwielbiam urządzanie wnętrz tylko szkoda, że do tego trzeba mieć trochę wolnego czasu

...ale się rozpisałam kompletnie nie na temat
____________________
Justyna - Wersja mini mini
stychaz 14:02, 13 lip 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
irena_milek napisał(a)


bardzo ładnie Justynko, a ciachać można; ja niebawem biorę sie za moje, bo podrosły i kształt straciły!


To już pędzę wypróbować mojego Bentleya
____________________
Justyna - Wersja mini mini
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies