Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wersja mini mini

Pokaż wątki Pokaż posty

Wersja mini mini

stychaz 08:14, 16 sie 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Marzena2007 napisał(a)
Justynka z przyjemnością będę kopiować piekne kompozycje ale i widzę, że Twoje zdjęcia to prawdziwe cudeńka
Czy 22.08 pasujeCi na kawę u mnie ?


Dziękuję, dziękuję Normalnie się zarumieniłam 22.08 niestety nie, będziemy wtedy siedzieć w dużej piaskownicy.
Za to bardzo chętnie po 27.08, jeżeli to nie byłby problem.
____________________
Justyna - Wersja mini mini
stychaz 14:41, 16 sie 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
noemi napisał(a)
oj tak ....zdjęcia robisz magiczne..... tylko mam lekki niedosyt.....ale ...... ja .tak sobie marudze.........żebyś nie czuła się przypadkiem nagabywana.....




Nagabywana przez Ciebie ??? niemożliwe

Co do zdjęć, to mój M. by się uśmiał. Ja lecę na auto, to on jest z tych bardziej fotograficznie zakręconych
____________________
Justyna - Wersja mini mini
stychaz 14:54, 16 sie 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
noemi napisał(a)


Justynko, pewnie,że chcę .......teraz myślę intensywnie, gdzie je posadzić? .....może mi coś podpowiesz? ......myślałam , że skoro jest niższa to może pod oknem kuchennym w przedogródku?.... tylkos czy jej nie szkoda w tym miejscu?......pomyślimy......? ....



U mnie rosły na pełnym słońcu i im one nie szkodziło, więc nie wiem jakby się czuły u Ciebie w przedgródku. One są też sporo niższe od Limek (zobacz sobie ich opis na FG), wiec nie wiem czy się tam nie zgubią, chyba, że może wkomponujesz je między bukszpany i rozplenice. To mogłoby ciekawie wyglądać.
____________________
Justyna - Wersja mini mini
noemi 19:04, 16 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
stychaz napisał(a)

oj tak ....zdjęcia robisz magiczne..... tylko mam lekki niedosyt.....ale ...... ja .tak sobie marudze.........żebyś nie czuła się przypadkiem nagabywana.....




Nagabywana przez Ciebie ??? niemożliwe

Co do zdjęć, to mój M. by się uśmiał. Ja lecę na auto, to on jest z tych bardziej fotograficznie zakręconych


Może być auto ...ale chodzi o tzw. "oko" ....a oko masz bardzo dobre .... ......
____________________
ogród magdalenka
noemi 19:19, 16 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
stychaz napisał(a)



Justynko, pewnie,że chcę .......teraz myślę intensywnie, gdzie je posadzić? .....może mi coś podpowiesz? ......myślałam , że skoro jest niższa to może pod oknem kuchennym w przedogródku?.... tylkos czy jej nie szkoda w tym miejscu?......pomyślimy......? ....



U mnie rosły na pełnym słońcu i im one nie szkodziło, więc nie wiem jakby się czuły u Ciebie w przedgródku. One są też sporo niższe od Limek (zobacz sobie ich opis na FG), wiec nie wiem czy się tam nie zgubią, chyba, że może wkomponujesz je między bukszpany i rozplenice. To mogłoby ciekawie wyglądać.



.... pod oknem mogą mieć za dużo cienia..... ale poszukam miejsca, gdzie będzie im najlepiej .... już się cieszę
____________________
ogród magdalenka
stychaz 15:57, 18 sie 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Dzisiaj rano zrobiłam obchód z kawą w ręku i udało mi się zidentyfikować zapach moich hortensji. Już wiem co mi przypominają

Moi dziadkowie mieli kilka pasiek. Gdy wybierali miód, to zawsze babcia dawała mi plaster wycięty z ramki, w którym był miód. Dla mnie zapach hortensji jest identyczny z zapachem miodu wymieszanego z woskiem.
____________________
Justyna - Wersja mini mini
stychaz 16:03, 18 sie 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Gdy tak siedziałam sobie na schodach, to stwierdziłam, że po lewej stronie chyba tez przypadałby mi się jeszcze jedna wisienka w jakiejś zgrabnej skarpecie. Myślałam na kwadratem z bukszpanu, ale czy dawać coś do środka czy nie?
A może podwójny kwadrat?
We wrześniu przyjadą do mnie różyczki - odmiana Aspirin. Trochę wtedy poprzesadzam

Czy róże nadają się na wypełniacz takiej skarpety ???
____________________
Justyna - Wersja mini mini
noemi 16:29, 18 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Justyna a namierzyłaś już wisienki ? ..... mi się bardzo podobają skarpetyz samego bukszpanu u GabiKa jest w środku hosta .....a różyczki zamówiłaś w rossarium? .... wracam znad morza i główkuję gdzie je nabyć ?.....jednak chyba rossarium mi pozostaje.....



____________________
ogród magdalenka
stychaz 20:46, 18 sie 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
noemi napisał(a)
Justyna a namierzyłaś już wisienki ? ..... mi się bardzo podobają skarpetyz samego bukszpanu u GabiKa jest w środku hosta .....a różyczki zamówiłaś w rossarium? .... wracam znad morza i główkuję gdzie je nabyć ?.....jednak chyba rossarium mi pozostaje.....





Cześć Madziu Wisienek jeszcze nie namierzyłam, ale odłożyłam ich zakup na wrzesień i wtedy będę intensywnie szukać. W Kwiatonie widziałam 3, nawet ładne ale dla mnie za nisko szczepione (1,80)
Mi się bardzo spodobała podwójna obwódka, tak jak w Ogrodzie z lustrem (tam jest wokół ciurkadełka). Róże zamówiłam w Rosarium. Pani mówiła, że Aspirin w tym sezonie mają bardzo ładne, więc liczę że się mile zaskoczę
____________________
Justyna - Wersja mini mini
stychaz 21:17, 26 sie 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Pourlopowe pozdrowienia dla Wszystkich odwiedzających

____________________
Justyna - Wersja mini mini
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies