Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wersja mini mini

Pokaż wątki Pokaż posty

Wersja mini mini

stychaz 21:32, 26 sie 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Jadąc nad morze zatrzymaliśmy się przy jednej ze stacji BP, która miała totalnie ogrodowiskowe nasadzenia Wiśnie, hortensje, bukszpany, trawy połączone z sosnami. Wszystko w granitowym żwirku wyglądała wspaniale. Syn tylko popatrzył na hortensje i powiedział:"Kwiatki, takie jak mama ma "

Bardzo spodobało mi się to właśnie połączenie sosen z hortensjami i trawami. Pomysł na przedgródek może zacznie się wreszcie klarować.
____________________
Justyna - Wersja mini mini
noemi 21:45, 26 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Witaj po urlopie .... a zdjęcie zrobiłaś przy stacji bp?
____________________
ogród magdalenka
Kondzio 21:49, 26 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
chciałem sie przywitac fajny masz ogródeczek
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
stychaz 22:04, 26 sie 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
noemi napisał(a)
Witaj po urlopie .... a zdjęcie zrobiłaś przy stacji bp?


Witaj Madziu

No nie i tak ludzie zajadający twistery patrzyli na mnie jak na "inną" jak latałam po rabatach i oglądałam etykiety na hortensjach

Ale mówię Ci wyglądało super. Była tam też super trawa, wysoka (ok 1 m), wyglądała całkowicie jak rozplenica ale nie miała kwiatów. No ale niestety pod trawą etykietek nie było
____________________
Justyna - Wersja mini mini
stychaz 22:29, 26 sie 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Witaj Konradzie
____________________
Justyna - Wersja mini mini
KasiaWB 22:47, 26 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witaj dawno u Ciebie nie byłam, w ogóle mam niezłe zaległości na forum i pewnie nie nadrobię, bo nie ogarniam
Twój ogród jest śliczny, a te kompozycje bardzo bardzo stylowe
Pozdrawiam!
p.s. jestem za wątkiem wnętrzarskim )) a jak nie wątek, to chętnie skorzystam z porad i uwag
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
stychaz 22:51, 26 sie 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Witaj Kasiu

Nie jestem pewna czy jest ktoś kto ogarnia Dziękuję za komplementa.
Za wątkiem wnętrzarskim też jestem cały czas ale nie wiem czy na Ogrodowisku wypada. A porady i uwagi bardzo chętnie. Wnętrza uwielbiam
____________________
Justyna - Wersja mini mini
KasiaWB 23:13, 26 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Bardzo dziękuję. Pewnie zimą się zgłoszę
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Sebek 23:18, 26 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
stychaz napisał(a)
Witaj Kasiu

Nie jestem pewna czy jest ktoś kto ogarnia Dziękuję za komplementa.
Za wątkiem wnętrzarskim też jestem cały czas ale nie wiem czy na Ogrodowisku wypada. A porady i uwagi bardzo chętnie. Wnętrza uwielbiam


To załóż wątek w pogaduszkach - na prawdę taki wątek będzie się cieszyć zainteresowaniem, bo wiele z Was ma na pewno niesamowite domy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Wieloszka 10:07, 27 sie 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Witaj pourlopowo Wpadłam zobaczyć co u Ciebie. Jak już wypoczęłaś, to koniecznie podziel się widokami ogródka
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies